"Minx". Ceniony serial z zamówieniem na 2. sezon! Dotychczasowe odcinki na HBO Max!

Wymieniany przez Esquire jako jeden z najlepszych (do tej pory) seriali tego roku serial "Minx" będzie miał drugi sezon. Cały pierwszy sezon wraz jest już dostępny w HBO Max. Sprawdźcie szczegóły.

Multimedia

"MINX" Z ZAMÓWIENIEM NA 2. SEZON!

Akcja serialu "Minx" toczy się w Los Angeles w latach siedemdziesiątych zeszłego wieku i opowiada historię Joyce (Ophelia Lovibond), poważnej młodej feministki, która łączy siły z wydawcą (Jake Johnson) tanich magazynów, by stworzyć pierwszy erotyczny magazyn dla kobiet. W obsadzie pierwszego sezonu znaleźli się Ophelia Lovibond, Jake Johnson, Idara Victor, Jessica Lowe, Lennon Parham, Michael Angarano i Oscar Montoya.

IndieWire pochwaliło twórców "Minx" za stworzenie świetnej komedii o miejscu pracy, magazyn Rolling Stone uznał produkcję za niezwykle czarującą, a The Hollywood Reporter docenił doskonałą chemię obsady i zgryźliwe scenariusze. Ellen Rapoport, producentka wykonawcza serialu, powiedziała:

Cały nasz zespół tworzący ‘Minx’ był pod wrażeniem pełnej pasji reakcji widzów z całego świata, którzy tworzyli mash-upy, tik-tokowali i swoim fanowskim zapałem skłonili nas do stworzenia drugiego sezonu serialu. Jesteśmy wdzięczni naszym partnerom w HBO Max i Lionsgate za wsparcie dla serialu i możliwość kontynuowania tej produkcji. W drugim sezonie będzie jeszcze więcej owłosionych klat, bluzek z kokardami i gustownych aktów.

Wszystko, co wiemy o kolejnym sezonie serialuZobacz więcej

Sarah Aubrey, Head of Original Content w HBO Max, dodała:

Jesteśmy podekscytowani, że świat ‘Minx’ zarezonował tak szeroko na świecie. Showrunnerka i twórczyni produkcji, Ellen Rapoport wraz z niezwykle utalentowanym zespołem, po mistrzowsku zniuansowali humor, którzy został przeniesiony przez aktorów na ekran w znakomity sposób. Nie możemy się doczekać aż fani zobaczą w drugim sezonie, jakie lekarstwo ukrywają Douh i Joyce w maśle orzechowym.

Scott Herbst, Head of Scripted Development and EVP, Lionsgate Television, powiedział: Rozmiar ma znaczenie i cieszymy się, że nasi partnerzy z ogromnej platformy HBO Max zamówili drugi sezon serialu. Zespół kreatywny kierowany przez Ellen Rapoport i wyjątkowa obsada stworzyli perełkę w pierwszym sezonie, więc już czekamy na to, by dać fanom jeszcze więcej zabawy i dobrej opowieści.

Twórczynią i showrunnerką serialu "Minx" jest Ellen Rapoport, która jednocześnie pełni funkcję producentki wykonawczej wraz z Paulem Feigiem i Danem Magnante dla Feigco Entertainment, Benem Karlinem i Rachel Lee Goldenberg, która również wyreżyserowała pilot serialu. Jake Johnson pełni funkcję koproducenta wykonawczego. Studiem produkcyjnym jest Lionsgate Television.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×