Miss Polonia 2021. 20 dziewczyn walczy o tytuł najpiękniejszej Polki! Która przejmie koronę po Natalii Gryglewskiej?

Znamy 20 pięknych finalistek konkursu Miss Polonia 2021! Kandydatki zostały wybrane podczas oficjalnego półfinału, który odbył się 29 września w Hotelu Arche Krakowska w Warszawie. Która z dziewcząt otrzyma tytuł Najpiękniejszej Polki i przejmie koronę Natalii Gryglewskiej? Sprawdźcie!

Multimedia

MISS POLONIA 2021 - KANDYDATKI DO TYTUŁU

Na półfinałowym castingu Miss Polonia 2021 pojawiło się blisko 100 dziewczyn z całej Polski wybranych w eliminacjach online Miss Polonia OPEN 2021 oraz w ramach konkursów regionalnych. Na półfinale kandydatki miały indywidualne rozmowy z jurorami oraz zaprezentowały się w kostiumach kąpielowych i sukienkach koktajlowych.

Na evencie pojawiły się także laureatki Miss Polonia z lat ubiegłych: aktualna Miss Polonia 2020 Natalia Gryglewska, Karolina Bielawska (2019), Milena Sadowska (2018) i Faustyna Wespińska (II Wicemiss Polonia 2020). W trakcie spotkania promowano również akcję profilaktyki raka piersi "Dotykam=Wygrywam", której od 2 lat patronem jest konkurs Miss Polonia.

Piękna Miss Polonia pochwaliła się gorącymi zdjęciami z wakacji! Pokazała też swojego chłopaka!Zobacz więcej

Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie. W ciągu ponad 90 lat istnienia konkursu, tytuł i koronę Miss Polonia nosiły aż 42 Polki. Królowa otrzymuje wyjątkową, bursztynową koronę, specjalne zaprojektowaną z myślą o Najpiękniejszej Polce. Laureatki Miss Polonia reprezentują nasz kraj w najważniejszych, międzynarodowych konkursach piękności na świecie. Dla wielu Polek konkurs Miss Polonia był początkiem wspaniałej kariery: Aneta Kręglicka, Ewa Wachowicz, Rozalia Mancewicz, Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska, Izabella Krzan, Agata Biernat, Milena Sadowska i wiele innych.

Wielki finał 43. edycji konkursu Miss Polonia 2021 planowany jest na I kwartał 2022. Wówczas poznamy laureatkę tego prestiżowego tytułu! Macie już swoje faworytki?

MISS POLONIA 2021 - ZDJĘCIA WSZYSTKICH KANDYDATEK W PONIŻSZEJ GALERII

Zobacz galerię

Źródło: przeAmbitni.pl/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Jaa (gość)

  Daniela Szewczyk

  04.10.2021 21:15
 • Ja (gość)

  Dla mnie miss powinna być naturalna

  04.10.2021 17:34
 • Ktoś (gość)

  A odkąd to Kraków należy do woj. mazowieckiego? Tak jest napisane pod zdjęciem Angeliki Kopcińskiej. Brawo "pisarzu i geografie" w jednym!!!

  04.10.2021 17:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×