Miss Polonia 2021/2022. Najpiękniejsze Polki przygotowują się do finału konkursu piękności! Która przejmie koronę po Natalii Gryglewskiej?

Znamy 20 finalistek najstarszego konkursu piękności w Polsce - Miss Polonia! W ostatnim czasie piękne kandydatki wzięły udział w oficjalnej sesji fotograficznej w klimacie gwiazd Hollywood! Byliśmy za kulisami tego wyjątkowego planu zdjęciowego. Zobaczcie zdjęcia!

Multimedia

MISS POLONIA 2021/2022 - KANDYDATKI DO TYTUŁU

Wśród pretendentek do miana Najpiękniejszej Polki znalazły się studentki, absolwentki kierunków medycznych i politechnicznych, architektki, pasjonatki nauki języków obcych i podróży, fanki motoryzacji, profesjonalne modelki, tancerki i akrobatki. W gronie finalistek na Miss Polonia przeważają w tym roku blondynki. Najniższa z nich ma 166 cm wzrostu, a najwyższa 181 cm!

Inspiracją sesji zdjęciowej był czerwony dywan w Hollywood! Pretendentki do korony Najpiękniejszej Polki pozowały przed obiektywem Malwiny Sulimy w wieczorowych kreacjach od topowych polskich projektantów: Paprocki & Brzozowski, Madonna Atelier i Diana Walkiewicz. Dzięki wyjątkowym stylizacjom mogły poczuć się jak prawdziwe gwiazdy! Makijaże uczestniczek wykonała marka Delia Cosmetics, o włosy zadbała marka Cameleo.

Faustyna Wespińska zachwyca w stroju kąpielowym! Polka ma szansę na wysokie miejsce w międzynarodowym konkursie piękności?Zobacz więcej

Za produkcję sesji odpowiadała agencja IGO-ART. Na planie zdjęciowym pojawiły się także laureatki Miss Polonia z lat ubiegłych - Natalian Gryglewska i Karolina Bielawska. Zdjęcia pięknych kandydatek pojawią się na oficjalnej stronie internetowej Miss Polonia, w kanałach social mediach oraz w materiałach promocyjnych konkursu!

Gala finałowa Konkursu Miss Polonia 2021 / 2022 odbędzie się w I kwartale 2022r. Zwyciężczyni Konkursu otrzyma trofeum w postaci bursztynowej korony o wartości 50 tysięcy złotych i będzie reprezentować nasz kraj międzynarodowych w wyborach Miss World. Która z 20 pięknych dziewcząt stanie na najwyższym stopniu podium?

Zobacz galerię

Źródło: przeAmbitni.pl/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Po ile te miski? (gość)

    Podsumowanie: Miski i świecenie tyłkami.

    18.01.2022 20:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×