Miss Polski 2015. Wygrała Magdalena Bieńkowska! [WYNIKI+ZDJĘCIA]

Znamy już Miss Polski 2015. Podczas gali transmitowanej przez Telewizję Polsat koronę najpiękniejszej Polki otrzymała 22-letnia Magdalena Bieńkowska z Mikołajek.

Multimedia

Trzydzieści jeden pięknych kobiet z całego kraju walczyło o tytuł Miss Polski 2015. To miała być historyczna gala, podczas której korona najpiękniejszej Polki miały wręczyć Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka oraz Miss Polonia 2012 Paulina Krupińska. Jak się jednak okazało, na dwa dni przed ceremonią, organizator konkursu Miss Polonia postanowił wycofać się z wydarzenia. W specjalnie wystosowanym oświadczeniu napisał:

Nie zgadzamy się na nazywanie i promowanie wspólnego konkursu mianem Miss Polski, z wyeliminowaniem Miss Polonia. Nie zgadzamy się na zapomnienie o tak długiej historii najstarszego polskiego konkursu piękności i jednego z najstarszych na świecie. Nie zgadzamy się na to, aby Miss Polonia została wchłonięta przez konkurs konkurencyjny, do czego taki zabieg prowadzi. Na współpracę zgodziliśmy się na zasadach partnerskich.

Podczas gali zabrakło więc Pauliny Krupińskiej, która kolejny rok z rzędu nie oddała korony. W konkursie wzięły jednak udział zarówno finalistki regionalnych wyborów Miss Polski, jak i Miss Polonia. W jury zasiedli m.in. Mister Polski 2014 Rafał Maślak, projektantka mody Viola Piekut, lekarz medycyny estetycznej Krzysztof Gojdź oraz dziennikarka Ewa Wojciechowska. Ceremonię poprowadzili Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz, a całość transmitowana była przez Telewizję Polsat.

CZYTAJ TAKŻE:

WIELKI FINAŁ MISS POLSKI 2015 W TELEWIZJI POLSAT! POZNAJ WSZYSTKIE FINALISTKI [ZDJĘCIA]
MISS POLSKI 2015. EWA MIELNICKA O PRZEKAZANIU KORONY [WIDEO]

Kandydatki do korony zaprezentowały się w bieliźnie, kostiumach kąpielowych, strojach koktajlowych, sukniach ślubnych projektu Violi Piekut oraz kreacjach wieczorowych projektantki. Między pokazami na scenie pojawili się tancerze "Dancing with the stars" z Tomaszem Barańskim na czele, a zaśpiewali Ewelina Lisowska, Sławek Uniatowski oraz Malwina Kamińska.

W finałowej piętnastce znalazły się: 13. Magdalena Wesołowska, 29. Klaudia Strojwąs, 17. Joanna Tiałka, 6. Weronika Diesner, 20. Aleksandra Olszewska, 1. Kamila Wenderlich, 16. Aleksandra Trykacz, 9. Marta Bieniek, 30. Marta Redo, 2. Aleksandra Adamczyk, 15. Sabina Kontor, 5. Joanna Jochemczyk, 31. Angelika Stępień, 10. Karina Pochwała oraz 8. Magdalena Bieńkowska.

Nadszedł czas na ogłoszenie ostatecznych wyników. Diademy zwyciężczyniom wręczali m.in. Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz, projektant mody Tomasz Olejniczak oraz prezenterka pogody w Polsacie, Małgorzata Tomaszewska. Oto wyniki wyborów Miss Polski 2015:

IV vicemiss Polski - 17. Joanna Tlałka
III vicemiss Polski - 15. Sabina Kontor
II vicemiss Polski - 9. Marta Bieniek
I vicemiss Polski - 30. Marta Redo

MISS POLSKI 2015 ZOSTAŁA MAGDALENA BIEŃKOWSKA!

Po raz kolejny okazało się więc, że ostatni będą pierwszymi. Magdalena Bieńkowska, która podczas konkursu występowała z numerem 8., jako ostatnia dostała się do finałowej piętnastki. Kilka chwil później usłyszała, że to ona jest nową Miss Polski. Najpiękniejsza Polka ma 22 lata, 173 cm wzrostu i pochodzi z Mikołajek.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×