Miss Polski 2018. Joanna Babynko z tytułem Miss Polski Widzów Polsatu. Zrobi karierę? [ZDJĘCIA]

Sezon na wybory miss w pełni. Prezentujemy zwyciężczynię wyborów Miss Polski Widzów Polsatu. Jest nią Joanna Babynko, która może być zadowolona ze swojego występu na konkursie.

Multimedia

Joanna Babynko - Miss Polski Widzów Polsatu

Podczas ostatnich wyborów Miss Polski, najpiękniejszą Polką została wybrana Olga Buława. Jednak pozostałe kandydatki także mają powody do radości. Wśród nich jest Joanna Babynko, która w plebiscycie zdobyła tytuł II WICE MISS POLSKI. Ale nie tylko!

Olga Buława najpiękniejszą Polką! Kim jest? Ile ma lat? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Joanna Babybko, oprócz tytułu II Wice Miss Polski została Miss Polski Widzów Polsatu, a wcześniej także Miss Foto Podlasia. Jest to ogromne wyróżnienie, gdyż wynika z upodobań widzów jednej z najpopularniejszej stacji telewizyjnej, a nie tylko jury. Mimo, iż nie zdobyła głównej korony, doceniona została najbardziej.

Joanna Babynko - kim jest?

Joanna jest studentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, pracuje też na oddziale ratunkowym w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym. Pochodzi z Podlasia, a w dzieciństwie trenowała sporty walki, czemu zawdzięcza doskonałą figurę. Gratulujemy sukcesów!

Finalistki Miss Polski 2018 w kostiumach kąpielowych. Jak się prezentują? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Anka (gość)

    Nie rozumiem zachwytów na tą Babynko. Niby nic nie można jej zarzucić, niby bardzo ładna ale nijaka. OLGA to był słuszny wybór, wygrała najlepsza.

    16.12.2018 23:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×