Miss Polski 2019 na 30-lecie konkursu piękności. Zygmunt Chajzer, Paulina Sykut- Jeżyna i Krzysztof Ibisz wśród prowadzących

W tym roku wypada jubileusz wyborów Miss Polski. Gala ukoronowania najpiękniejszej Polki odbędzie się po raz 30. Kiedy i gdzie obejrzeć ceremonię Miss Polski 2019?

Multimedia

Miss Polski 2019 - w niedzielę, 8.12.2019 o godz. 20:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W niedzielę - 8 grudnia o godzinie 20:00 - czeka nas święto polskiej urody, czyli jubileusz 30-lecia konkursu Miss Polski i wybory Miss Polski 2019. O koronę walczyć będą 24 piękności, które do finału trafiły dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju.

Kamila Świerc walczy o tytuł najpiękniejszej na świecie! Kiedy i gdzie oglądać ceremonię?Zobacz więcej

Jubileuszową galę poprowadzą Paulina Sykut- Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Materiały archiwalne komentował będzie Zygmunt Chajzer, który 30 lat temu poprowadził pierwszą galę Miss Polski, natomiast rozmowy z kandydatkami na tzw. backstage'u przeprowadzi Agnieszka Hyży.

Poza prezentacjami kandydatek do korony w pięknie zaaranżowanych pokazach modowych kolekcji, na scenie wystąpią gwiazdy muzyczne: zespół Kombii, Grzegorz Hyży oraz Sylwia Grzeszczak. Finalistki Miss Polski 2019 oprócz korony i tytułu, powalczą także o nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych, a także możliwość reprezentowania kraju w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie.

Sandra Kubicka i Davina Reeves poprowadzą finałową galę! Barbara Kurdej-Szatan i Cleo na scenie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×