Miss Polski 2019. Zygmunt Chajzer, blond Sylwia Grzeszczak i Paulina Sykut-Jeżyna jak księżniczka na gali w Katowicach

Na finałowej gali Miss Polski 2019 nie brakowało znanych osobistości. Do grona prowadzących dołączył Zygmunt Chajzer, a na scenie zaprezentowali się m.in. Sylwia Grzeszczak i Grzegorz Hyży. Zobacz, kto jeszcze pojawił się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach!

Multimedia

Miss Polski 2019 - kto się pojawił?

Za nami finał wyborów Miss Polski 2019. W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, oprócz 24 kandydatek do tytułu, pojawiły się niemal wszystkie Miss Polski z ostatnich 30 lat. Były m.in. Miss Polski 2017 Kamila Świerc, Miss Polski 2016 Paulina Maziarz, Miss Polski 2015 Magdalena Bieńkowska, Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka, Miss Polski 1998 Kamila Wiśniewska, Miss Polski 1997 Grażyna Domańska oraz pierwsza Miss - Miss Polski 1990 Ewa Szymczak. To właśnie ona ukoronowała nową Miss - Magdalenę Kasiborską.

Wszystkie najpiękniejsze Polki. Oto zwyciężczynie z lat 1990 - 2021!Zobacz więcej

Jedną z jurorek konkursu była Barbara Kurdej-Szatan, która na tę okazję wybrała czerwony stylowy garnitur. Na scenie pojawiła się natomiast Sylwia Grzeszczak, która zaśpiewała swoją piosenkę "Rakieta". Wokalistka, która niedawno diametralnie zmieniła kolor włosów - z brunetki stała się blondynką - ma coraz jaśniejsze włosy. Na gali zaprezentowała się w platynie!

Konkurs poprowadzili Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, do których dołączył prowadzący pierwszych edycji Miss Polski - Zygmunt Chajzer. Prowadzących wspomagała Agnieszka Hyży. Zarówno Hyży, jak i Sykut-Jeżyna wychodziły na scenę w kilku sukniach, a w każdej wyglądały niczym gwiazdy Hollywood. W naszej galerii możecie zobaczyć, kto jeszcze pojawił się na gali Miss Polski 2019!

Magdalena Kasiborska z koroną najpiękniejszej Polki! Kim jest i ile ma lat?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×