Miss Polski 2021. 24 dziewczyny walczą o tytuł najpiękniejszej Polki! Skąd pochodzą? Kiedy finał Miss Polski?

Doskonałe wieści dla wszystkich miłośników konkursów piękności! Właśnie trwają przygotowania do jednego z najważniejszych konkursów w Polsce, czyli Miss Polski 2021! Właśnie poznaliśmy 24 dziewczyny, które będą walczyć o koronę najpiękniejszej Polki! Skąd pochodzą? Kiedy finał Miss Polski 2021? Sprawdźcie!

Multimedia

MISS POLSKI 2021 - KANDYDATKI

Czas rozpocząć przygotowania do wyborów Miss Polski 2021! Właśnie rozpoczęło się pierwsze zgrupowanie kandydatek do korony najpiękniejszej Polki. Dziewczyny już się przygotowują do nagrań dla telewizji! Makijaże, fryzury, stylizacje - wszystko musi ze sobą współgrać!

Organizatorzy konkursu Miss Polski 2021 jednocześnie ujawnili, kto będzie walczyć o tytuł najpiękniejszej! Koronę od Anny-Marii Jaromin będą chciały przejąć 24 kandydatki. Skąd pochodzą? Sprawdźcie naszą galerię!

Sandra Naum studiuje aktorstwo! Piękna IV Wicemiss Polski zrobi karierę?Zobacz więcej

Obecnie finalistki konkursu Miss Polski 2021 znajdują się w Małopolsce. Zobaczcie wideo z ich poczynań!

MISS POLSKI 2021 - FINAŁOWA GALA

Finałowa gala wyborów Miss Polski 2021 odbędzie się 20 sierpnia 2021 roku w Nowym Sączu. Imprezę na żywo, o godziny 19:30, transmitować będzie telewizja Polsat.

Zobaczcie kandydatki do tytułu Miss Polski 2021!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ewsfg (gość)

    W tej edycji wszystkie dziewczyny są bardzo ładne, a 5 z nich bezsprzecznie zasługuje na koronę. Tylko, że najpiękniejsze rzadko wygrywają. Dotąd nie mogę zrozumieć jakim cudem korony nie zdobyła Natalia Balicka .

    28.07.2021 01:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×