Miss Polski 2021. Mamy zdjęcia ze zgrupowania finalistek. Tak wyglądają ostatnie dni przygotowań najpiękniejszych Polek!

Przygotowania do finałowej gali konkursu Miss Polski 2021 nabierają tempa! Najpiękniejsze Polki przebywają na zgrupowaniu przygotowawczym, w trakcie którego zwiedzają Małopolskę, nagrywają materiały dla telewizji oraz biorą udział w sesjach zdjęciowych. Zobaczcie zdjęcia!

Multimedia

Festiwal Piękna 20-22 sierpnia tylko w Polsacie!

Spływ Pienińskim Przełomem Dunajca, to jedna z największych atrakcji w Europie! Tradycja spływu na drewnianej tratwie zbudowanej z połączonych ze sobą wąskich łódek sięga pierwszej połowy XIX wieku. Dziewczyny swoją podróż rozpoczęły w Sromowcach Niżnych, a zakończyły w Szczawnicy. Barwne opowieści flisaków i przepiękne widoki sprawiły, że żadna z dziewczyn nie mogła uwierzyć, że 2,5 godziny minęły tak szybko.

24 dziewczyny walczą o tytuł najpiękniejszej Polki! Skąd pochodzą? Kiedy finał Miss Polski?Zobacz więcej

Finalistki Miss Polski 2021 mieszkają w Krynicy Zdrój – największym uzdrowisku w Beskidzie Śląskim. Zauroczyły je architektoniczne perełki – drewniane wille wypoczynkowe, podobnie jak niesamowite widoki, które można podziwiać z drewnianej wieży widokowej, która ma 49,5m i ulokowana jest w koronach drzew.

Dziewczyny wzięły udział w oficjalnej sesji zdjęciowej, a także w sesjach przygotowanych dla partnerów konkursu. Przygotowania makijaży, fryzur, dobór stylizacji do sesji zdjęciowych, to codzienność finalistek Miss Polski. O wygląd finalistek zadbali wizażyści Estee Lauder, o fryzury – styliści fryzur marki REVLON.

Ostatnie dni przed finałową galą Miss Polski 2021 spędzą na intensywnych przygotowaniach do prezentacji na scenie. Nie mamy najmniejszej wątpliwości, że zaprezentują się wspaniale!

Telewizyjne show organizowane i realizowane jest przez Nową Scenę a producentem telewizyjnym jest Polsat. Zobacz zdjęcia ze zgrupowania finalistek Miss Polski 2021.

Zobacz galerię

Wielki finał transmitowany na antenie Polsatu odbędzie się już w piątek 20 sierpnia o godzinie 20:00 w Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. Partnerem Głównym Festiwalu Piękna 2021 jest Województwo Małopolskie.

Komentarze

Skomentuj
  • Hilka (gość)

    Jaki Beskid śląski 🤬 Krynica Zdrój jest w Beskidzie Sądeckim ..... Kompetencja "dziennikarzy" woła o pomstę 😩

    18.08.2021 20:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×