Miss Polski 2022. Ostatnie przygotowania do finału konkursu. Zobaczcie, jak piękne kandydatki szykują się do gali!

W najbliższą niedzielę dowiemy się, która z 24 finalistek konkursu otrzyma tytuł i koronę Miss Polski 2022! Dziewczyny mają za sobą kolejną sesję zdjęciową, przymiarki i pierwsze próby na scenie! Emocje sięgają zenitu! Gospodarzem Festiwalu Piękna jest Nowy Sącz. Partnerem głównym – Województwo Małopolskie.

Multimedia

Miss Polski 2022. Ostatnie przygotowania do finału konkursu. Zobaczcie, jak piękne kandydatki szykują się do gali!

Najpiękniejsze Polki zaprezentują się na scenie kilka razy. Widownia zebrana w Amfiteatrze w Nowym Sączu i przed telewizorami będzie mogła zobaczyć najpiękniejsze Polki w strojach w stylu boho marki ANDŻELA i przepięknych sukienkach koktajlowych marki LOU. Nie zabraknie kolekcji Joanny Muzyk i kostiumów kąpielowych SELF, a także w kreacji wieczorowych i sukien ślubnych Violi Piekut. Będzie bardzo kobieco i stylowo!

Finałową galę konkursu poprowadzi Krzysztof Ibisz wraz z Izabelą Janachowską i Iloną Krawczyńską. W jury zasiądzie m.in. Agata Wdowiak – Miss Polski 2021, Viola Piekut – projektantka mody oraz Marcelina Zawadzka.

To najpiękniejsze dziewczyny w Polsce! Która z nich zdobędzie tytuł Miss Polski?Zobacz więcej

Tymczasem dziewczyny biorą udział w ostatnich przymiarkach i próbach choreograficznych. Uczą się pracy z kamerami. Zdają sobie sprawę z tego, że biorą udział w telewizyjnym show transmitowanym na żywo!

Producentem Festiwalu Piękna jest Nowa Scena Sp. z.o.o. Transmisję na żywo będzie można oglądać w telewizji Polsat.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×