Miss Polski Magdalena Kasiborska wycofała się z konkursu Miss Universe! Powodem problemy zdrowotne

Magdalena Kasiborska nie będzie reprezentować Polski w tegorocznym konkursie Miss Universe. Powodem takiej decyzji są problemy zdrowotne. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Magdalena Kasiborska jest zwyciężczynią konkursu na Miss Polski z 2019 roku. W tym roku miała reprezentować nasz kraj na Miss Universe, jednym z najbardziej prestiżowych konkursów piękności na świecie. Niestety, właśnie poinformowała, że musi wycofać się w rywalizacji o tytuł najpiękniejszej kobiety świata.

Izabella Krzan odpowiada hejterom krytykującym jej biust! "Wstyd mały, szczekający piesku"Zobacz więcej

Pochodząca z Zabrza modelka o swojej decyzji poinformowała w mediach społecznościowych:

Pomimo wszelkich moich starań i ludzi zaangażowanych w wyjazd na 69. edycję wyborów Miss Universe, nie będę w stanie reprezentować naszego kraju. Moja kondycja zdrowotna stanęła pod znakiem zapytania i muszę zastosować się do rad specjalistów, którzy będą starać się o to, abym mogła realizować podjęte działania w przyszłości. Wierzę, że nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa. Na ten moment, trzymam mocno kciuki za dziewczynę, która będzie reprezentować nasz kraj. Dziękuję wszystkim za wyrozumiałość i słowa otuchy, a w szczególności organizatorom wyborów Miss Polski oraz tym, którzy angażowali się w realizację mojego uczestnictwa w wyborach Miss Universe na każdym etapie przygotowań.

Magdalena Kasiborska musi zrezygnować ze startu w konkursie ze względu na problemy zdrowotne. Miss Polski 2019 zapowiada jednak, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia i powodzenia w dalszej karierze!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kinga (gość)

    Może nie do końca zna dobrze angielski, by swobodnie i z klasą się wypowiadać.

    17.04.2022 12:50
  • 69 (gość)

    ona i miss to oksymoron

    28.03.2021 10:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×