Miss Supranational 2018. Najpiękniejsze kobiety na świecie na scenie w Krynicy! Jak się zaprezentowała Miss Polski Magdalena Bieńkowska? [DUŻO ZDJĘĆ]

Za nami międzynarodowy konkurs piękności Miss Supranational 2018. Koronę najpiękniejszej otrzymała Miss Portoryko, Valeria Vazquez Latorre, natomiast reprezentantka Polski, Magdalena Bieńkowska otrzymała tytuł II wicemiss! Zobaczcie, jak prezentowały się najpiękniejsze kobiety na świecie!

Multimedia

MISS SUPRANATIONAL 2018 - ZDJĘCIA Z FINAŁU

Do Krynicy-Zdroju przyjechało prawie 80 reprezentantek z niemal wszystkich zakątków globu, które walczyły o koronę i tytuł Miss Supranational. W jury zasiadły wszystkie zdobywczynie tego tytułu w historii konkursu.

Dziewczyny na początek zaprezentowały się w strojach narodowych. To najbarwniejszy etap konkursu, gdyż każdy kraj pokazuje się od jak najciekawszej strony, a narodowi projektanci prześcigają się w oryginalnych pomysłach. Kandydatki do korony wystąpiły również na scenie w sukienkach koktajlowych, kostiumach kąpielowych oraz m.in. w sukniach wieczorowych od Ewy Minge.

Nowa Miss już znana! Oto najpiękniejsza kobieta na świecie! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

MAGDALENA BIEŃKOWSKA NA MISS SUPRANATIONAL 2018

Polskę reprezentowała Miss Polski 2015, Magdalena Bieńkowska, będąca absolwentką stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim i modelką agencji New Stage. Polka w konkursie Miss Supranational 2018 zdobyła tytuł II wicemiss.

Niełatwo zastać Magdę w Polsce. Ostatni rok spędziła głównie za granicą, na kontraktach w Seulu, Barcelonie, Stambule. Wcześniej reprezentowała nasz kraj w wyborach Miss International w Japonii (2016) i Miss World w Chinach (2017), gdzie zawsze była w ścisłej czołówce. Oba konkursy, a zwłaszcza poprzedzające je długie i żmudne zgrupowania przygotowawcze, wspomina z niezwykłym sentymentem. Twierdzi, że były niepowtarzalną okazją zwiedzenia odległych i nieznanych miejsc, a co ważniejsze, poznania wielu młodych, ambitnych i przebojowych dziewcząt z różnych krajów i kultur. Dzięki nim dowiedziała się o reprezentowanych przez nie krajach rzeczy, których nie ma w Wikipedii i nie przeczyta się w żadnych przewodnikach.

Jak kandydatki do korony Miss Supranational 2018 zaprezentowały się na scenie w Krynicy? Jak na ich tle wypadła Magdalena Bieńkowska? Sprawdźcie naszą obszerną galerię zdjęć!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×