Miss Supranational 2019. Doda rozpocznie weekend z konkursami piękności! Jej show będzie niepowtarzalny!

Festiwal Piękna 2019. Doda otworzy galę Miss Supranational 2019! Kontrowersyjna wokalistka zapowiada show z wielką pompą! To pierwszy z trzech konkursów piękności, które odbędą się w ten weekend.

Multimedia

Miss Supranational 2019 - w piątek, 6.12.2019 o godz. 20:05 w Polsacie - sprawdź program tv

Już w piątek o godzinie 20:05 na antenie Polsatu zobaczymy 77 kobiet z różnych stron świata, które staną do walki o tytuł i koronę Miss Supranational 2019. Wielkie międzynarodowe show transmitowane do ponad 140 krajów otworzy królowa polskiej sceny muzycznej Doda! W rozmowie z Party.pl gwiazda zdradziła, co przygotowała na ten wyjątkowy wieczór.

Oto kandydatki do tytułu najpiękniejszej kobiety na świecie! Kamila Świerc nie ma sobie równej?Zobacz więcej

- Przyłożyłam dużą wagę do tego, aby rozpocząć z wielką pompą, ale też z przesłaniem, bo ja nie lubię robić czegoś bez ukrytej misji (…) więc wybrałam takie piosenki do medleya, które świadczą o kobiecej mocy, sile, a nie tylko o wyglądzie (…) Nie zawiodę swoich fanów jeżeli chodzi o show. Będę przez chwilę feniksem oraz Wonder Woman! Ale będę też wykonywać swój singiel, czyli dla wszystkich coś fajnego – zachęca wszystkich Doda

Podczas konkursu Miss Supranational 2019, Polskę będzie reprezentowała Kamila Świerc, która została Miss Polski 2017. Galę 11. edycji jednego z najpopularniejszych międzynarodowych konkursów uświetnią swoimi występami: Mikolas Josefz przebojem "Acapella", Piotr Cugowski i Aleksandra Szwed. Za choreografię konkursu odpowiada znakomity duet Maciej Zakliczyński i Janja Lesar. W jury konkursu zobaczymy: polską wokalistkę Monikę Lewczuk, która zdobyła tytuł Miss Supranational w 2011 roku, Sandrę Kubicką, Mariusza Czerkawskiego, Aleksandrę Szwed, Tomasza Barańskiego oraz Miss Supranational 2018 Valerię Vazquez i Mistera Supranational 2018 Prathamesha Maulingkara.

Wybory Miss Supranational poprowadzi międzynarodowy duet: zwycięzca 10. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" Damian Kordas i prezenterka BBC - Anita Jones. Zwyciężczyni konkursu oprócz korony otrzyma także nagrody o wartości 50 tysięcy dolarów. Komu koronę przekaże Miss Supranational 2018 Valeria Vazquez z Portoryko? Czy tego wyjątkowego zaszczytu dostąpi reprezentantka Polski Kamila Świerc? Przekonamy się w piątek wieczorem!

Najpiękniejsze kobiety świata w kostiumach kąpielowych! Która z nich zdobędzie koronę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Kamila Świerc po zdobyciu tytułu Miss Polski 2017:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×