Miss Supranational 2021. Natalia Balicka niezadowolona z głośnej kreacji z orłem?! Pokazała, w czym miała wystąpić

Kreacja narodowa Natalii Balickiej z Miss Supranational 2021 wywołała w sieci ogromne poruszenie. Projekt Eli Piorun spotkał się z ostrą krytyką środowiska, ale także widzów. Teraz głos w sprawie zabrała Natalia Balicka. Modelka pokazała w mediach społecznościowych pierwowzór swojej głośnej kreacji.

Multimedia

Natalia Balicka niezadowolona z głośnej o kreacji z orłem z Miss Supranational 2021?

Natalia Balicka zdobyła tytuł Miss Europy, a w generalnej klasyfikacji Miss Supranational 2021 zajęła 6. miejsce. Jej niezaprzeczalny sukces przyćmiła niestety narodowa kreacja (czerwona suknia z motywem orła), w której wystąpiła podczas konkursu. Projekt autorstwa Eli Piorun wzbudził ogromne emocje! -Nie wiem, jaki był zamysł tej kreacji, ale ten eksperyment ewidentnie się nie udał. Ogólnie takie projekty są ultra trudne. Tylko mistrzom się udaje. - oceniła Joanna Przetakiewicz w rozmowie z "Faktem".

Kreacja Polki wzbudziła ogromne emocje! "Miało być patriotycznie, wyszło okropnie"Zobacz więcej

Polka postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Na swoim profilu w mediach społecznościowych wyznała, że na przygotowania do gali miała tylko miesiąc. Sukienkę narodową zobaczyła po raz pierwszy podczas zgrupowania. Balicka przyznała wprost, że nie była zadowolona z projektu.

Ja na przygotowanie się do gali finałowej Miss Supranational miałam miesiąc, a przypomnę, że przed galą czekało mnie jeszcze dwutygodniowe zgrupowanie, z którego niestety nie mogłam wyjechać. Ta sukienka przyjechała do mnie na samo zgrupowanie. Ja, jak ją zobaczyłam byłam bardzo niezadowolona z wykonania, ponieważ projekt wyglądał zupełnie inaczej. Ja się godziłam na coś zupełnie innego, ale będąc na zgrupowaniu, niestety nie mogłam już nic z tym zrobić, ponieważ nie miałyśmy tam na nic innego czasu (...). Jeżeli wam się wydaje, że mogłam cokolwiek innego wymyślić, coś innego załatwić, to nie - niestety, było to awykonalne" - wyznała modelka na Instagramie.

Natalia Balicka pokazała w mediach społecznościowych pierwowzór sukienki narodowej z konkursu Miss Supranational 2021. Możecie zobaczyć go w naszej galerii.

Zobacz galerię

Modelka dodała, że nie rozumie fali hejtu, która wylała się na nią w sieci. -*Ja zrobiłam naprawdę wszystko, co mogłam, żeby jak najlepiej zaprezentować nasz kraj, a po prostu internet aż huczał od tego, jak ja mogłam taką sukienkę założyć. Wyobraźcie sobie, że nie miałam innego wyjścia i też obowiązywały mnie jakieś umowy, więc niestety nie mogłam nic innego zrobić" - skwitowała. Nie rozumiem polskich gwiazd, które śmieją się ze mnie, wstawiają mnie na relacje, ponieważ, z tego, co wiem, większość z was walczy z hejtowaniem w sieci, z obrażaniem innych. Wiecie, jak może to wpłynąć na inne osoby, szczególnie młode kobiety, które mogą sobie z tym różnie poradzić? Zastanówcie się dobrze, zanim coś wstawicie albo zanim coś do mnie napiszecie, bo różnie można trafić. Ja jestem silną osobą i na mnie to nie działa, ale bardzo bym chciała, żebyśmy się nawzajem szanowali - powiedziała.

Tymczasem Ela Piorun, czyli projektantka odpowiedzialna za narodową kreację Natalii Balickiej, broni swojego projektu.

Uważam, że suknia narodowa mojego projektu jest piękna, szlachetna a przede wszystkim w tematyce barw narodowych – powiedziała w rozmowie z Faktem.

Komentarze

Skomentuj
  • Nie jestem robotem (gość)

    Ta suknia nie jest taka zła. Mnie nawet się podoba. Tak 9/10

    25.08.2021 11:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×