Miss Tourism Metropolitan International 2019. Wiktoria Wiśniewska opowiedziała o konkursie piękności w Kambodży! Jak wspomina tę przygodę?

Finał konkursu Miss Tourism Metropolitan International 2019 za nami. Wiktoria Wiśniewska w stolicy Kambodży reprezentowała Polskę i to z ogromnym sukcesem, gdyż piękna Polka znalazła się w TOP 10 finalistek imprezy! Jak wspomina to wydarzenie?

Multimedia

Modelka Wiktoria Wiśniewska reprezentowała Polskę podczas światowego konkursu piękności w Kambodży - Miss Tourism Metropolitan International 2019. Swoje pierwsze kroki w konkursach piękności stawiała w wyborach Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek, ale wtedy nawet nie spodziewała się, że już za moment poleci w swój pierwszy lot samolotem i to tak daleko!

Polka w TOP 10 światowego konkursu piękności! Kim jest Wiktoria Wiśniewska?Zobacz więcej

Wiktoria Wiśniewska ma 18-lat i obecnie jest w klasie maturalnej. Dziewczyna jeszcze nie wie, na jakie studia pójdzie, ale na razie musi nadrobić zaległości związane z nieobecnością w szkole. Wszak zgrupowanie przed wyborami w Kambodży trwało trochę czasu!

Jak młoda i piękna modelka wspomina swój udział w konkursie Miss Tourism Metropolitan International 2019? Sprawdźcie!

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

KIM JEST WIKTORIA WIŚNIEWSKA?

Wiktoria Wiśniewska ma dopiero 18 lat, ale już może szczycić się wieloma sukcesami. W ubiegłym roku została Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2018 i 2 Wicemiss Polski Nastolatek 2018. Jest uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Grajewie. Podczas konkursu w Kambodży reprezentowała Polskę, ale także Województwo Podlaskie, swoje rodzinne miasto Grajewo i Łomżę, w której organizowany jest konkurs regionalny. Była najmłodszą spośród kilkudziesięciu kandydatek z całego świata, które walczyły o koronę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×