Miss Universe 2020. Natalia Piguła w bardzo odważnym stroju narodowym! Uroki Miss Polski zostaną docenione?

Wielki finał 69 edycji konkursu Miss Universe 2020 odbędzie się w najbliższą niedzielę, 16 maja w Seminole Hard Rock Hotel & Casino w Miami na Florydzie. Polskę reprezentuje Natalia Piguła! Do tej pory tylko 37 Polek miało okazję stanąć na scenie tego prestiżowego konkursu. W tym roku notowania Natalii są bardzo wysokie. Jest wśród finałowej dwudziestki.

Multimedia

NATALIA PIGUŁA W ODWAŻNYM STROJU NARODOWYM!

Natalia Piguła bardzo późno dowiedziała się o nominacji do konkursu Miss Universe. Miała tylko półtora miesiąca na przygotowania. Tymczasem okazało się, że czasu na przygotowania jest jeszcze mniej! Nie mogła wjechać na teren Stanów Zjednoczonych lecąc prosto z Polski z powodu pandemii i obostrzeń. Natalia w ciągu doby musiała się spakować i wylecieć do Panamy, by mieć pewność, że 7 maja pojawi się na zgrupowaniu konkursu. W tym roku trwało tylko 10 dni. Każdy z nich wypełniony był nagraniami dla telewizji, sesjami zdjęciowymi, rozmowami z jury oraz spotkaniami z fanami, którzy dzień i noc koczowali przed hotelem, w którym przebywają finalistki.

Natalia Piguła w najważniejszym światowym konkursie miss! Kim jest?Zobacz więcej

W piątek nad ranem czasu polskiego odbyła się prezentacja strojów narodowych, która jest bardzo ważnym elementem każdego międzynarodowego konkursu. Strój Natalii przygotowała Agnieszka Lechańska z salonu Mona Lissa z Łodzi. Piękne skrzydła w połączeniu z body, imitującym zbroję oraz ogromna biało-czerwona flaga, będą symbolizować polską husarię. Galę oglądało w Internecie milion osób. Duże zainteresowanie zawsze wywołuje kreacja finałowa. Natalia zaprezentuje suknię zaprojektowaną przez Violę Piekut. To piękna czerwona, zdobiona ręcznie naszywanymi aplikacjami kreacja, która doskonale podkreśla słowiańską urodę Natalii. Suknia dotarła już do Miami. Projektantka nie miała łatwego zadania, ponieważ Natalia przymierzała ją tylko raz!

Organizatorzy konkursu Miss Universe skupiają się nie tylko na wyglądzie zewnętrznym, ale bardzo dużą uwagę przywiązują do tego, jak dziewczyna postrzega świat i jakie ma do przekazania wartości. To dlatego jeszcze przed udziałem w zgrupowaniu każda finalistek przygotowywała kilka materiałów filmowych, w których opowiadała, kim jest, czym się zajmuje i jakie wartości są dla niej ważne. Natalia rozmawiała również z organizatorami. W trakcie zgrupowania finalistki spotykały się z wieloma inspirującymi osobami i rozmawiają z jurorami. Finałowa dwudziestka zostanie wybrana jeszcze przed galą. Dołączy do nich jedna dziewczyna, wyłoniona w głosowaniu na stronie Miss Universe.

Miss Polski 2018 Olga Buława wraca z Atlanty z nowym tytułem!Zobacz więcej

Natalia Piguła nazywana przez przyjaciół „Pigułka” nie jest nowicjuszką w konkursach piękności. Swoją przygodę z konkursami rozpoczęła w wielu 15 lat, kiedy wzięła udział w konkursie Elite Model Look. Dobrze wykorzystała swoją szansę, pracując jako modelka. Rozwój jej kariery powstrzymała choroba. Natalia bardzo przytyła, ale dzięki uporowi i pracy nad sobą wróciła do formy i kolejny raz stanęła na scenie. Tym razem zdobyła tytuł Miss Ziemi Łódzkiej 2019 a później 1 Wicemiss Polski 2019. Tuż przed wybuchem epidemii COVID 19 jako delegatka Polski, wyleciała do Kolumbii na konkurs Reina Internacional Del Cafe skąd przywiozła koronę Wicemiss. Nie spodziewała się, że jeszcze weźmie udział w jakimkolwiek konkursie. Jak się okazało pod koniec marca dostała szansę na wylot do USA na największy konkurs na świecie - Miss Universe.

Wielka gala 69 edycji konkursu Miss Universe odbędzie się w niedzielę, 16 maja o godz. 2:00 naszego czasu. Będzie można ją obejrzeć na oficjalnym kanale konkursu na You Tube. Czy Natalia wróci z sukcesem? To się okaże już za kilka dni! Trzymamy za nią kciuki!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×