Miss World 2019. Toni-Ann Singh z Jamajki najpiękniejszą kobietą świata! Jak poradziła sobie Polka, Milena Sadowska?

Stało się! W Londynie odbył się finał konkurs Miss World 2019, gdzie wybrano najpiękniejszą kobietę na świecie. Triumfowała Toni-Ann Singh z Jamajki! Które miejsce zajęła Polka, Milena Sadowska?

Multimedia

MISS WORLD 2019 WYNIKI - JAK PORADZIŁA SOBIE MILENA SADOWSKA?

Miss World to jeden z najważniejszych konkursów piękności na świecie. Wybory Miss Świata organizowane są od 1951 roku, a reprezentantce Polski udało się triumfować tylko jeden raz. W 1989 roku koronę najpiękniejszej otrzymała Aneta Kręglicka.

W tym roku oczywiście również nie mogło zabraknąć reprezentantki naszego kraju w konkursie. Do rywalizacji przystąpiła Miss Polonia 2018, Milena Sadowska. Polka już przed startem konkursu rozgrzewała serca niektórych do czerwoności, więc nic dziwnego, że w rywalizacji z ponad setką innych kandydatek poradziła sobie bardzo dobrze i ostatecznie trafiła do TOP 40 konkursu Miss World 2019!

Milena Sadowska na zgrupowaniu Miss Świata w USA! Jak prezentuje się Miss Polonia 2018?Zobacz więcej

Milena Sadowska z takiego wyniku może być bardzo zadowolona! Przypomnijmy, że Milena Sadowska urodziła się 23 lutego 1999 roku. Pochodzi z Babic. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim im. Jana Pawła II w Krakowie. Ma 175 cm wzrostu.

Miss World 2019 została Toni-Ann Singh z Jamajki. Pierwszą wicemiss została Miss Francji, a drugą wicemiss Miss Indii.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • claudia (gość)

    Nie to co nasza polska reprezentantka sztuczna lalunia 20 lat wygląd 40!

    14.12.2019 23:06
  • Michał (gość)

    Właśnie widziałem o tym wiadomość na innym portalu. Jedno mnie uderzyło. Ona emanuje uśmiechem, serdecznością, że tak się wyrażę....naturalną dziewczęcością....

    14.12.2019 21:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×