Miss World 2021. Koronawirus opóźnił finał wyborów najpiękniejszej kobiety świata. Finał dopiero za trzy miesiące?

Z powodu koronawirusa przesunięto finał konkursu Miss World 2021. Wśród uczestniczek jest reprezentantka Polski Karolina Bielawska. Organizatorzy poinformowali, że z powodu kolejnych zakażeń zmuszeni są odroczyć finał o trzy miesiące.

Multimedia

Jak podają organizatorzy Miss World 2021 na swojej stronie, zdecydowano o tymczasowym opóźnieniu finału transmisji w Portoryko "ze względu na zdrowie i bezpieczeństwo zawodników, personelu, załogi i ogółu społeczeństwa". Finał odbędzie się w Portoryko Coliseum Jose Miguel Agrelot w ciągu najbliższych 90 dni, informują. Transmisja pierwotnie miała się odbyć już w nocy, z 16 na 17 grudnia o godzinie 1:00 polskiego czasu, transmitowane wyłącznie na antenie TVP KOBIETA.

Nowe zakażenia, odroczony finał

Organizatorzy konkursu piękności poinformowali, że spotkali się z wirusologami i ekspertami medycznymi zatrudnionymi do nadzorowania wydarzenia Miss World 2021 oraz omówili zagadnienie z przedstawicielami Departamentu Zdrowia Portoryko. Skutkiem tych spotkań jest podjęcie decyzji o przełożeniu transmisji finału.

-"Wdrożono dodatkowe środki bezpieczeństwa w najlepszym interesie zawodników, ekipy produkcyjnej i widzów, rozumiejąc, że impreza zwiększa ryzyko zarażenia się na scenie i za kulisami. Jednak po potwierdzeniu kolejnych pozytywnych przypadków zakażeń dziś rano, po konsultacjach z urzędnikami służby zdrowia i ekspertami, podjęto decyzję o odroczeniu finał" - podają. "Następnym krokiem jest natychmiastowa kwarantanna" - podają, i dodają, że wszyscy są na obserwacji. Następnym krokiem są dalsze badania w zgodzie z najlepszymi praktykami postępowania w takich sytuacjach. "Gdy zawodnicy i personel będą zdrowi powrócą do swoich krajów ojczystych", podają na stronie.

*"Z niecierpliwością czekamy na powrót naszych zawodników (których znamy i kochamy), aby mogli rywalizować o koronę Miss World" - podsumowała Julia Morley, dyrektor generalna Miss World Ltd.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • MissNewWorld (gość)

    Muszę przyznać że szkoda dziewczyn, ich rodzin, krajowych organizatorów, oraz wszystkich którzy włożyli w to swoję pieniądze i czas. Już widzę jak znowu wszystkie 98 finalistki znowu powrócą. Są biedne kraje, które ledwo co teraz na bilet wygrzebali.

    18.12.2021 12:47
  • W (gość)

    Huj tam, tylko zaoszczędzili temu koniowi blamażu. Będzie szkapa mogła się na sciankach chełpić, że choć nie zwyciężyła to jednak była...i casting na popychadło mustafa zwyciężyła.

    17.12.2021 17:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×