Mister Polski 2019. Kandydaci do tytułu najprzystojniejszego mężczyzny w Polsce! Kto powtórzy sukces Rafała Maślaka?

Czas na nowego Mistera Polski 2019 roku. Miejsce Tomka Zarzyckiego wkrótce zajmie następny przystojniak o wyrzeźbionej klacie i zniewalającym uśmiechu. Który z kandydatów ma największe szanse? Zobacz zdjęcia!

Multimedia

Wybory Mister Polski 2019

Wybory Mister Polski 2019 odbędą się 6 listopada 2019 w teatrze Capitol w Warszawie. Do tej pory 28 finalistów wybranych na półfinałach w Krakowie uczestniczy w rożnego rodzaju zgrupowaniach. Najważniejsza próba odbędzie się w Warszawie, tuż przed wielką galą. W tym roku do konkursu zgłosiło się 240 chłopaków.

Rafał Maślak został ojcem! Zobacz, jak powitał syna na świecie!Zobacz więcej

Wśród wybranych, którzy zaprezentują się w finale jest m.in. hydraulik, aktor zagranicznych seriali, model, student politechniki, właściciel restauracji, budowlaniec, trener personalny, mechanik samochodowy, śpiewak operowy, tancerz, siatkarz, a nawet prawnik. Każdy z nich, oprócz pracy czy studiów, codziennie dba o swoją dietę i kondycję fizyczną na siłowni czy uprawiając inne sporty. Panowie w wieku 19-29 lat wyglądają perfekcyjnie, znają języki i z wielką łatwością nawiązują kontakty i każdy z nich marzy, żeby zostać Misterem Polski.

Który z nich pójdzie w ślady Rafała Maślaka, Rafała Jonkisza czy Jakuba Kucnera, którzy po otrzymaniu tytułu Mistera Polski rozwinęli swoją karierę i nie zniknęli z polskiego show biznesu? Oto tegoroczni kandydaci!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×