Mister Polski 2019. Sylwia Madeńska z "Love Island. Wyspa miłości" uczy kandydatów tańczyć! Kto jeszcze ich wspiera?

Już niebawem dowiemy się kto zostanie najprzystojniejszym mężczyzną w kraju, ale przedtem kandydatów czeka jeszcze kilka wspólnych spotkań. Co ciekawe, Sylwia Madeńska - zwyciężczyni "Love Island. Wyspa miłości" ma spory udział w przygotowaniu gali finałowej Mister Polski 2019!

Multimedia

Sylwia z "Love Island. Wyspa miłości" na gali Mister Polski 2019

W Hotelu Mistral w Markach rozpoczęło się zgrupowanie finalistów konkursu Mister Polski 2019. Takie spotkania są nie tylko etapem przygotowań, ale również integracją kandydatów. Pierwszym punktem programu zgrupowania była kolacja powitalna w restauracji Les Amis. Na kolacji, oprócz przystojniaków pojawiło się także wiele znanych osób.

Kandydaci do tytułu najprzystojniejszego mężczyzny w Polsce! Kto powtórzy sukces Rafała Maślaka?Zobacz więcej

Nie sposób było nie dostrzec obecnej Miss Polski, Olgi Buławy i Mistera Polski 2017, Jakuba Kucnera. Finalistów wspierała najpiękniejsza gwiazda disco-polo, czyli Agnieszka Drewnicka z zespołu Exaited. Na ściance pozowali także Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, zwycięzcy show "Love Island. Wyspa miłości". Przy stole zasiadła Ewa Czaplińska – Miss Polski 2001, która obecnie jest menadżerem restauracji, w której odbyła się kolacja.

Swoją obecnością zaszczyciła tancerka Lenka Klimentova, która wraz z Mateuszem Szymkowiakiem poprowadzi 6 listopada w Teatrze Capitol w Warszawie galę finałową. Natomiast choreografią występów 28 kandydatów zajęła się właśnie Sylwia Madeńska, która na co dzień jest tancerką. Zobacz zdjęcia z uroczystej kolacji Misterów!

Sylwia i Mikołaj w "Tańcu z gwiazdami"! Wezmą udział w kolejnej edycji?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×