Mister Supranational 2019. Najprzystojniejsi mężczyźni z całego świata w eleganckim wydaniu! Jak prezentuje się Polak, Tomasz Zarzycki?

Przed nami dzisiejszy wielki finał konkursu Mister Supranational 2019! Zanim zobaczycie energetyczną prezentację tegorocznych kandydatów na scenie, zobaczcie ich w oficjalnej sesji garniturowej autorstwa Adama Piaseckiego, zrealizowanej w klimatycznym SPA Hotel Jawor w Jaworzu koło Bielska Białej.

Multimedia

Mister Supranational 2019 - w sobotę, 7.12.2019 o godz. 16:15 w Polsacie - sprawdź program tv

Panowie przyjechali do Polski z 40 państw 6 kontynentów. Przebyli długą drogę do zwycięstwa we własnych krajach, by już dzisiaj stanąć wspólnie na scenie i powalczyć o zwycięstwo i tytuł Mister Supranational 2019. Podczas wydarzenia zobaczymy ich m.in. w streetwearowej kolekcji Vertus Jeans, kąpielówkach Self Collection, autorskiej kolekcji Pawła Węgrzyna oraz na finał – wizytowych garniturach Giacomo Conti. Całość choreografii do Mister Supranational 2019 przygotował, tak jak w roku ubiegłym Tomasz Barański.

Finaliści w kąpielówkach! Zobacz gorące zdjęcia najprzystojniejszych mężczyzn świata!Zobacz więcej

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach o godzinie 16.15 rozpocznie się gala finałowa konkursu Mister Supranational 2019. Gala transmitowana będzie również na antenie Polsatu oraz 140 stacji telewizyjnych na świecie. Międzynarodowy konkurs dla mężczyzn poprowadzą: Davina Reeves Ciara oraz Sandra Kubicka, a na scenie wystąpią: Cleooraz Barbara Kurdej-Szatan.

Panowie zaprezentują się w kilku pokazach, do których choreografię przygotował Tomasz Barański. Na koniec wieczoru jeden z 40 najprzystojniejszych mężczyzn świata otrzyma tytuł Mistera Supranational 2019. Czy zwycięzcą zostanie reprezentant Polski Tomasz Zarzycki? Wybory Mister Supranationl 2019 są częścią Festiwalu Piękna 2019, który odbędzie się w dniach 6 – 8 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wszystkie trzy gale: Miss Supranational 2019, Mister Supranational 2019 i jubileuszowa edycja Miss Polski z koronacją Miss Polski 2019 są transmitowane na antenie Polsatu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Anetta (gość)

    Skąd ta polska wspolprowadzaca? Nie potrafi tłumaczyć mimo iż uważa, że zna język. Przepraszam, ale bycie u stylisty nie załatwia kwestii inteligencji. Ogólnie żenada. Jest wiele mądrzejszych kobiet, które nie przynoszą wstydu. Chociażby Grażynka Torbicka

    07.12.2019 18:27
  • Anetta (gość)

    Skąd ta polska wspolprowadzaca? Nie potrafi tłumaczyć mimo iż uważa, że zna język. Przepraszam, ale bycie u stylisty nie załatwia kwestii inteligencji. Ogólnie żenada. Jest wiele mądrzejszy h kobiet, które nie przynoszą wstydu. Chociażby Grażynka Torbicka

    07.12.2019 18:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×