"Mój dług". Małgorzata Ostrowska-Królikowska u boku eleganckiego mężczyzny. Wiemy, kim jest!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pojawiła się na premierze filmu "Mój dług" w towarzystwie eleganckiego mężczyzny, który nie odstępował ją na krok. Kto towarzyszył gwieździe serialu "Klan"? To żadna tajemnica!

Multimedia

Małgorzata Ostrowska-Królikowska u boku eleganckiego mężczyzny. Wiemy, kim jest

21 lutego w Złotych Tarasach w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu "Mój dług". Produkcja w reżyserii Denisa Delicia i Bogusława Joba opowiada historię Sławomira Sikory (w tej roli Bartosz Sak), który padł ofiarą dwóch bandytów, żyjących z wymuszania fikcyjnych długów.

Jest data premiery i pierwszy zwiastun. Stan wojenny zbierze tragiczne żniwo wśród Winnych!Zobacz więcej

Oprócz odtwórców głównych ról i twórców filmu na pokazie pojawiło się mnóstwo gwiazd polskiego show-biznesu m.in. Agnieszka i Alex Mrozińscy, Michał Wiśniewski z żoną Polą, Małgorzata Potocka, Sylwia Gliwa, Edyta Herbuś, Ewelina Ruckgaber a nawet Ryszard Kalisz. Na czerwonym dywanie pozowała także dawno niewidziana Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Gwieździe seriali "Klan" i "Stulecie Winnych" towarzyszył tego wieczoru elegancki mężczyzna. Niektóre portale już zastanawiają się, tę dwójkę łączy coś więcej.

Kim jest towarzysz Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej? To Bogusław Job, producent filmu "Mój dług" oraz komedii "Na układy nie ma rady".

Pracuję w tym zawodzie już 40 lat i za każdym razem, jak wychodzi nowy film, pragnę jednego: aby się ludziom podobał. Aby przychodzili do kina, oglądali, mieli refleksję. Oczywiście nie ma takiego filmu, który nie byłby skrytykowany, podobnie, jak takiego, który nie byłby chwalony. W gruncie rzeczy jednak każdy twórca oczekuje sukcesu. Ale czy sukces będzie – to się okaże -powiedział Job w rozmowie Anitą Czupryn, dziennikarką "Polska The Times".

Zobaczcie zdjęcia Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej z premiery filmu "Mój dług" w galerii.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zalewska (gość)

    O lala

    27.02.2022 21:25
  • XXXX (gość)

    ALE PIĘKNOŚĆ Z SZEROKIM NOSEM

    24.02.2022 09:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×