"Moja klasa - back to school". Maciej Kurzajewski poprowadzi nowy teleturniej TVP2! Będzie hit?

Już w maju na antenie TVP2 wystartuje nowy teleturniej "Moja klasa - back to school", w którym uczestnicy będą musieli się zmierzyć z materiałem szkoły podstawowej i średniej. Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

Walka z koronawirusem trwa, ale świat telewizyjnej rozrywki stara się powoli wracać do życia i zaoferować swoim widzom coś nowego. Jedną z propozycji jest teleturniej "Moja klasa - back to school"!

Podsiadło, Taconafide, Norbi, Domagała, Brzozowski i inni śpiewają w walce z koronawirusem. Komu wyszło najlepiej?Zobacz więcej

Drużyny biorące udział w programie będą musiały zmierzyć się z pytaniami na poziomie szkoły podstawowej i liceum. Dzięki każdej poprawnej odpowiedzi na pytanie w formie ABCD, będą mogli "zdać" do kolejnej klasy. Gdy uda im się przejść IV klasę liceum, czeka na nich jeszcze finałowa konkurencja, czyli "matura" składająca się z 5 pytań otwartych.

Co ciekawe, w programie dopuszczalne będzie korzystanie ze ściąg. Jeśli jednak uczestnicy zdecydują się skorzystać z internetu, otrzymają mniej pieniędzy za poprawną podpowiedź. Program poprowadzi Maciej Kurzajewski, a uczestnicy nie będą przychodzić do studia, lecz połączą się z nim za pomocą komunikatora internetowego.

W programie będzie można wygrać maksymalnie 24 000 złotych. Będzie on emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 18:30 na antenie TVP2. Premierowy odcinek już 11 maja!

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Jk (gość)

    Masakra nie da się tego oglądać

    15.05.2020 18:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×