„Moja nadzieja” - nowa telenowela od 23 lutego w TV4! [WIDEO+ZDJĘCIA]

We wtorek, 23 lutego Czwórka zaprezentuje polską premierę zrealizowanego w ubiegłym roku argentyńskiego hitu pod tytułem „Moja nadzieja”. Serial emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 16:00.

Multimedia

"Moja nadzieja" - TV4, wtorek, 23.02.2016, goodz. 16:00

„Moja nadzieja” to komedia romantyczna o perypetiach Julii – młodej dziewczyny, która, uciekając przed niebezpiecznymi przestępcami, ukrywa się w zakonie w przebraniu nowicjuszki. Julia przez całe życie mieszkała w małym miasteczku La Merced. Niedawno – po ciężkiej chorobie, spowodowanej pracą w zatruwającej środowisko fabryce – zmarła jej matka. Przed śmiercią kobieta zdążyła zdobyć dowody przeciwko pracodawcom i przekazać je córce. Julia postanowiła dochodzić sprawiedliwości i ukrócić praktyki firmy zagrażające zdrowiu i życiu ludzi, ale kiedy stała się świadkiem zamordowania swojego adwokata, musiała ratować się ucieczką.

Tak oto Julia trafia do Buenos Aires, gdzie u przyjaciółki swojej matki z dawnych czasów, przełożonej zgromadzenia Santa Rosa, znajdzie schronienie i wsparcie. Po drodze do stolicy Julia poznaje Tomasa, z którym los wkrótce ponownie ją zetknie...

W rolach głównych występują: popularna argentyńska aktorka i piosenkarka Lali Espósito oraz Mariano Martinez.

Komentarze

Skomentuj
  • Justa (gość)

    Kiedy będzie znowu emitowany??

    24.02.2020 15:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×