Monika Krzywkowska o swojej roli w nowym serialu Polsatu [WIDEO]

Monika Krzywkowska przyznaje, że rola w serialu "Skazane" to dla niej duże wyzwanie aktorskie i nie kryje satysfakcji z tego, że producenci zaprosili ją do współpracy. Aktorka zagra żonę mafijnego bossa, który trafia do więzienia na 12 lat, zostawiając partnerce pokaźny majątek, a jednocześnie obarczając ją wieloma problemami.

Multimedia

Nowa produkcja Polsatu to polska wersja serialu BBC "Prisoners’ Wives". Każda z bohaterek serialu pochodzi z innej grupy społecznej, ale wszystkie przeżywają podobny dramat życiowy – bliski sercu mężczyzna trafia do więzienia, pozostawiając za sobą wiele niezałatwionych spraw.

Cała siła tego serialu jest oparta na kobietach i najwięcej się im przyglądamy. Są to zdecydowanie silne jednostki i to jest historia właśnie o nich. Chociaż oczywiście w tle są ci mężczyźni, którzy też tęsknią, którzy też nie wiedzą, co będzie, czy to w ogóle się utrzyma i czy to jest jeszcze miłość, co to jest za związek przez mur – mówi Monika Krzywkowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Widzowie będą śledzić losy matki narkomana, młodej dziewczyny oczekującej narodzin dziecka i żony mafijnego bossa, która musi nauczyć się normalnego życia po egzekucji majątku przez sąd. Właśnie w tej roli Monika Krzywkowska.

Moją bohaterkę nazywam królową Konstancina. Jej mąż zajmował się dilerką narkotyków, był bossem. Trafił do więzienia 6 lat temu, kolejne 6 mu pozostało. Zostawił ją z ogromnym domem, zasobnym kontem i ogromnym luksusem, który ona z dnia na dzień traci, pod wpływem różnych historii prawnych. Jest dorastający bez ojca syn, nad którym trzeba zapanować, i dorastająca córka, która też wymyka się matce z rąk – zdradza Monika Krzywkowska.

Niemal beztroskie dotąd życie bohaterki granej przez Krzywkowską z dnia na dzień zamienia się w pasmo nieustających problemów. CZYTAJ TAKŻE: OLGA BOŁĄDŹ NA PLANIE NOWEGO SERIALU POLSATU. ZAGRA DILERKĘ NARKOTYKÓW [WIDEO] BOŁĄDŹ, PAWLICKI I CZOP W NOWYM SERIALU "ŻONY WIĘŹNIÓW" [ZDJĘCIA]

Ten serial jest dosyć prawdziwy, porusza problem czekania na swoich mężczyzn, którzy wrócą do domu nieprędko i pojawia się pytanie, czy w ogóle można na nich czekać, czy da się czekać. Nasz tytuł roboczy „Skazane” wydał nam się bardzo adekwatny do tej sytuacji, w której one się znajdują. Będzie to 13 odcinków, ruszamy we wrześniu – mówi Krzywkowska.

W rolę męża Krzywkowskiej wcieli się Ireneusz Czop. W serialu "Skazane" będzie można również zobaczyć m.in. Olgę Bołądź, która zagra dilerkę narkotyków.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×