"Morze Przebojów! Koszalin". Olivia Wieczorek z "Małych Gigantów" ze statuetką NA FALI 2016!

Cóż to był za wieczór! Na scenie Amfiteatru w Koszalinie pojawiły się najjaśniejsze gwiazdy polskiej piosenki, a z nimi - znane z talent show młode pretendentki do tego miana. Najlepsza okazała się Olivia Wieczorek!

Multimedia

Podczas poniedziałkowego koncertu w Koszalinie, swoje przeboje zaprezentowała plejada polskich artystów. Michał Szpak jedną z piosenek zaśpiewał razem z siostrą Ewą, a zespół IRA zagrał mini-koncert i otrzymał od prezydenta Koszalina Bursztynową Falę za całokształt pracy artystycznej. Na scenie pojawiła się też mieszkanka miasta-gospodarza, Daria Zawiałow.

Koncert był także konkursem młodych talentów. Razem z gwiazdami zaśpiewały wokalistki, które znane są widzom TVN z różnych talent-show stacji. Jako pierwsza na scenie pojawiła się Olivia Wieczorek ("Mali Giganci"), która razem z Kasią Stankiewicz i Varius Manx zaśpiewała "Ruchome piaski". "Lustra" z Natalią Szroeder wykonała Marta Bijan ("X-Factor"), a "Pokaż na co cię stać" z Piotrem Kupichą i Feel - Natalia Capelik ("Mam Talent"). Do Grzegorza Hyżego dołączyła Monika Urbanowicz ("Mali Giganci"), która zaprezentowała "Wstaję". Na koniec, Szymon Chodyniecki i Julia Olędzka ("Mam Talent") zaśpiewali "Sam na sam".

Widzowie, głosując za pośrednictwem sms-ów, zdecydowali, że statuetkę NA FALI 2016 otrzymała najmłodsza wokalistka, Olivia Wieczorek! Koncert poprowadzili Olivier Janiak (TVN), Filip Chajzer (TVN) i Damian Michałowski ( RMF FM).

Komentarze

Skomentuj
  • gosc (gość)

    A Oliwia, nie była najmłodsza.

    17.08.2016 10:54
  • gość (gość)

    Michałowski jest z radia zet a nie rmf fm.

    16.08.2016 14:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×