"Motel Polska". Telewizja Polska przygotowała patriotyczną odpowiedź na "Gogglebox. Przed telewizorem"? Jednym z twórców programu jest... były Wielki Brat!

Program "Gogglebox. Przed telewizorem" to już prawdziwy telewizyjny fenomen. Audycja telewizji TTV okazała się ogromnym sukcesem, więc nic dziwnego, że w końcu na podobny format postanowiły zdecydować się inne stacje telewizyjne. Teraz swoją patriotyczną odpowiedź na "Gogglebox" zaprezentuje Telewizja Polska!

Multimedia

"Motel Polska" odcinek 1 - premiera we wtorek, 15 września, o godzinie 21:00 na antenie TVP 1

"Motel Polska" to nowa programowa propozycja Telewizji Polskiej. Ideą przedsięwzięcia jest oddanie głosu "zwykłym ludziom", przywiązanym do tradycyjnych polskich wartości, od pokoleń budującym polską wspólnotę. Bohaterowie są dumni z tego, że są Polakami.

Uczestnicy programu zostaną zgromadzeni w pięciu pomieszczeniach w domu w Zalesiu Dolnym i podzieleni na grupy. Będą oni komentować bieżące wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne. Uczestnicy programu chcą, by Polska była silna i cieszyła się uznaniem międzynarodowym, a "małe ojczyzny", z którymi czują się związani, były zadbane, dobrze zorganizowane i sprawiedliwie rządzone.

"Ludzie i bogowie". Godny następca "Czasu honoru"? Wojenny serial Bodo Koksa będzie hitem TVP?Zobacz więcej

Gospodarzem programu jest Jacek Łęski inspirujący gości do komentowania rzeczywistości politycznej, społecznej i kulturalnej. Oglądając wspólnie telewizję i spotykając się w telewizyjnym motelu goście pokazują i opisują współczesną Polskę. Wśród nich są osoby znane i lubiane, ale także zwykli widzowie, którzy wyróżniają się humorem, zdrowym rozsądkiem i ciekawością świata.

Co ciekawe, za reżyserię programu "Motel Polska" odpowiada Jarosław Ostaszkiewicz, który lata temu podkładał głos Wielkiemu Bratu w programie "Big Brother".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Kim są ci ludzie (gość)

  Serio za 5 zł swoją twarz ludzie tak dajecie pod pogardę? TVP się śmiesznie przejechała, dziś pokazali że za Tuska były niebezpieczne marsze 11 listopada a teraz z dziećmi w wózku można iść... Proponje tym sprzedawczykom iść z dziećmi, będzie paru inteligentnych inaczej mniej...

  13.11.2020 20:58
 • EmKa (gość)

  Wczoraj przez przypadek trafiłam na to "coś", takiej propagandy sączącej się z tv dawno nie widziałam. Tematyka to m.in: poparcie dla wyroku trybunału w sprawie aborcji, owacje dla Kurskiego za bohaterską postawę w obronie pobitego dziennikarza, a na koniec objazd Owsiaka za nie przekazanie łóżek z WOŚP na walkę z covid. Z niedowierzaniem słuchałam co mówili ci ludzie. Pierwszy i ostatni raz. MASAKRA

  30.10.2020 08:43
 • maniek koluszki (gość)

  diablo - żenada ile Ci zapłacili ??? Ty sprzedawczyku, psycholu

  29.10.2020 23:30
 • 'ania (gość)

  Przed chwilą przez przypadek trafiłam na to "coś". Porażające...

  18.10.2020 09:34
 • Aneta (gość)

  Widziałam fragment. Dramat. Aż przykro, że TVP upadła tak nisko.

  17.10.2020 00:30
 • Diablo Włodarczyk upadek (gość)

  Po co tam żeś poszedł chyba syna nadwagę lansować poprostu dno

  26.09.2020 21:35
 • Polak (gość)

  To się w głowie nie mieści co oni wygadują.Niechce mi się wierzyć że można być tak głupim.Tragedia. No ale co można było się spodziewać. Propaganda szkodząca wszystkim.

  24.09.2020 23:34
 • bb (gość)

  Ale badziewie.

  16.09.2020 15:15
 • Hazia Wazia (gość)

  Będzie takie barachło jak inne produkcje TVPIS

  15.09.2020 20:51
 • Dona (gość)

  Już wiemy na co poszła ta mega forsa na TVP.. Na Ameryka da się lubić, Uzdrowisko, Rolnik szuka żony... Motel Polska, Zenka Martyniuka w książkach do muzyki dla dzieci klasa 6sta...

  15.09.2020 18:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×