"Mr. T i granice głupoty" na kanale Discovery Turbo Xtra!

Mr. T - aktor z "Drużyny A" - poprowadzi program na kanale Discovery Turbo Xtra!

Multimedia

Mr. T, a tak naprawdę Laurence Tureaud, tym razem sam postanowił zrealizować niezwykłą misję specjalną. Wyszukał w przepastnych zasobach internetu najzabawniejsze filmiki, tworząc w ten sposób całkiem sporą galerię ludzi nieźle zakręconych. Ludzi, którzy za nic mają wszelkie znaki ostrzegawcze i zakazu. Wręcz przeciwnie - każdy z tych "bohaterów" zwykle stara się sprawdzić, co się stanie, gdy je zlekceważy. Nie brakuje też gagatków, których sposób myślenia nie podlega żadnym normom. Taka mieszanka gwarantuje masę zabawnych sytuacji, które widzowie Discovery Turbo Xtra będą mogli oglądać w programie "Mr. T i granice głupoty".

By uprzyjemnić podziwianie tych osobliwych charakterów, prowadzący uporządkował zebrany materiał tworząc "grupy głupstw". I tak widzowie zobaczą m.in. przestępcze antytalenty, zdolnych inaczej majsterkowiczów czy - delikatnie mówiąc - nierozsądnych kierowców. Oprócz zabawnych filmików w programie przestawione są także animowane rekonstrukcje wydarzeń z rozmów zarejestrowanych przez dyspozytorów numerów alarmowych oraz infolinii przeróżnych instytucji - od sklepów po urzędy.

Oczywiście każdą z prezentowanych sytuacji oraz "nieszablonowe" myślenie (anty)bohaterów programu prowadzący komentuje z właściwym sobie poczuciem humoru. To wszystko sprawia, że widzom programu "Mr. T i granice głupoty" na kanale Discovery Turbo Xtra trudno będzie opanować śmiech.

Premiera: w czwartek, 19 września, o godz. 22.00 na kanale Discovery Turbo Xtra

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×