MTV Polska prowadzący. Muzyczna stacja ma już 18 lat! Tu zaczynał Marcin Prokop, Joanna Horodyńska i inni! Zobacz, jak się zmienili [GALERIA]

MTV Polska prowadzący - mija 18 lat odkąd w Polsce wystartowała telewizja MTV, która zastąpiła pierwszy polski muzyczny kanał Atomic TV. Powstanie MTV Polska było świetną okazją dla młodych dziennikarzy, którzy chcieli zaistnieć w mediach. Pierwsze kroki w mediach stawiali tu Marcin Prokop, Joanna Horodyńska oraz Beata Sadowska. Kto jeszcze? Sprawdź galerię z najpopularniejszymi prezenterami MTV Polska.

Multimedia

7 lipca 2000 roku wystartowała telewizja MTV Polska - stacja, na której wychowało się całe pokolenie fanów muzyki! MTV lata świetności ma już za sobą - po części winę za to ponosi serwis YouTube, ale również włodarze stacji, którzy w pewnym momencie zaczęli odchodzić od muzyki i teledysków na rzecz programów rozrywkowych typu "Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy" czy "Nastoletnie matki". Pojawienie się MTV na polskim rynku, było świetną okazją do wybicia się dla młodych dziennikarzy. Przez polski oddział MTV przewinęło się mnóstwo nazwisk, część z nich do dziś z powodzeniem funkcjonuje w polskim show-biznesie.

"Disco Relax" - program, który zaszczepił w Polakach miłość do disco polo. Też oglądaliście? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

MTV Polska: prezenterzy

Pierwsze kroki w mediach stawiali tu Marcin Prokop, Joanna Horodyńska, Beata Sadowska czy Katarzyna Burzyńska, a było, co prowadzić bo stacja w latach świetności nadawała różne autorskie programy. Joanna Horodyńska, czyli jedna z najbardziej znanych obecnie stylistek w Polsce swoją karierę zaczynała jeszcze w Atomic TV prowadząc kontrowersyjny "Pieprz". Stylistka siedziała w wannie pełnej piany i słuchała z widzami muzyki. Marcin Prokop - dziś gwiazda stacji TVN, wspólnie z Beatą Sadowską prowadził na antenie MTV program "MTV Select". Prowadził także "Polską Listę", a MTV Classic programy: "Pełna kultura" oraz "Dzień z…". W MTV Polska karierę zaczynała również Katarzyna Burzyńska, która pracowała tam przez pięć lat. Przez ten czas prowadziła takie formaty jak: "MTV Total", "Euro Top 20", "MTV on the beach", "MTV Select", "Playlista", "Bazar MTV", "Klasa MTV", "MTV Maxxx Hits", "Player MTV" czy "Pogromcy rekordów".

To oczywiście nie wszyscy prezenterzy MTV Polska, którzy mimo upływu lat, wciąż cieszą się sporą popularnością i z powodzeniem funkcjonują w polskim show-biznesie. Kto jeszcze prowadził programy na antenie MTV Polska? Sprawdź galerię z najpopularniejszymi prezenterami MTV Polska. Kto zmienił się najbardziej?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×