"Must Be The Music": 13-latka, która śpiewała z Edytą Górniak, wystąpi w show Polsatu! [WIDEO]

Już w najbliższą niedzielę na scenie "Must Be The Music. Tylko Muzyka" wystąpi Maria Markiewicz, która może się pochwalić występem z samą Edytą Górniak! Mimo bardzo młodego wieku Marysia ma naprawdę niesamowity głos, którego mogłaby jej pozazdrościć niejedna polska wokalistka. Zobaczcie sami.

Multimedia

Marysia Markiewicz i Edyta Górniak poznały się w lutym tego roku podczas gali Viva Najpiękniejsi. To właśnie tam Marysia miała niepowtarzalną okazję zaśpiewać ze swoją idolką przebój "To nie ja byłam Ewą".

  • Największym wydarzeniem w moim życiu i drodze wokalnej był duet z Edytą Górniak - wspomina Marysia. - To było jak sen - dodaje nastoletnia uczestniczka.

Nie ma się więc czemu dziwić, że na castingach do ósmej edycji "Must Be the Music. Tylko Muzyka" Marysia zdecydował się ponownie wykonać ten utwór.

Na co dzień Marysia - wspólnie z młodszym bratem Miłoszem - mieszka w miejscowości Gidle w województwie łódzkim, a wychowuje ich babcia. Marysia robi wszystko, aby rozwijać swój talent muzyczny. Nie tylko chodzi na lekcje śpiewu, ale również uczy się gry na fortepianie. Marysia może pochwalić się wieloma sukcesami, m.in. w 2012 roku została laureatką III Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Parnu w Estonii.

Jak Marysię ocenią jurorzy "Must Be The Music"? Przekonamy się już w najbliższą niedzielę o godzinie 20.00 w Polsacie.

CZYTAJ TAKŻE: "MUST BE THE MUSIC": PIOTR ROGUCKI POGRYZŁ UCZESTNICZKĘ! [WIDEO] "MUST BE THE MUSIC. TYLKO MUZYKA"; UCZESTNICY OBRAZILI JURY! [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×