"Must be the music". Piękni i Młodzi - Magdalena i Dawid Narożni rozwodzą się! Zespół przestanie istnieć?

Piękni i Młodzi - popularny zespół disco polo składa się z trzech osób, w tym z małżeństwa, Magdaleny i Dawida Narożnych. Do mediów właśnie dotarła informacja o ich rozwodzie! Czy to oznacza, że Piękni i Młodzi rozpadną się?

Multimedia

Piękni i Młodzi powstali w 2012 r. w Łomży, a zyskali popularność po tym, jak wzięli udział w 7. edycji programu "Must be the music. Tylko muzyka" w Telewizji Polsat w 2014 r. Dotarli aż do finału i ich kariera ruszyła z kopyta. Trio w składzie: Magdalena i Dawid Narożni oraz Daniel Wilczewski przestali grać już tylko na weselach.

Muzyczne talent-show w polskiej telewizji. Co było przed "The Voice of Poland"?Zobacz więcej

Do mediów właśnie dotarła niepokojąca informacja o rozpadzie małżeństwa Magdy i Dawida. Para wzięła ślub 7 lat temu, ma 9-letnią córkę Gabrielę. Fani zaczęli już zastanawiać się nad tym, czy prywatne kłopoty muzyków będą oznaczać zakończenie istnienia Pięknych i Młodych.

Zespół uspokaja i zapewnia, że wszyscy razem będą dalej koncertować, a ich plany zawodowe nie ulegną zmianie. Wakacyjna trasa koncertowa jest już rozpisana. Przypomnijmy, że ostatni teledysk zespołu miał swoją premierę w grudniu 2018 roku. Klip "Nie mów że" ma w sieci ponad 4 mln wyświetleń.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • FANKA LUBI (gość)

    Lubię ten zespół Szkoda że w małżeństwie im się nie ułożyło

    24.06.2019 12:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×