"Must be the music". Piotr Rogucki tańczy z kolegą Rafała Maślaka [WIDEO]

W niedzielę rozpoczyna się 10. jubileuszowa edycja "Must Be The Music". W pierwszym odcinku pojawi się Rafał Maślak i jego brat Aleksander. Ale nie będą śpiewać. Ciacha polskiego show-biznesu przyszły kibicować Misterowi Kolumbii, z którym zatańczy sam... Piotr Rogucki!

Multimedia

David Angel i Rafał Maślak poznali się na początku tego roku w Korei na wyborach Mister International. Kilka miesięcy temu pochodzący z Kolumbii David postanowił przeprowadzić się do Polski. - Zakochałem się w słowiańskich dziewczynach - mówi o decyzji przyjazdu do naszego kraju.

Na co dzień David jest modelem i pływakiem. Niedawno wziął udział w konkursie na Mistera Lata 2015, a także wystąpił w roli aktora w klipie "Łobuz" zespołu Soleo. Ale to najwidoczniej nie wystarczyło Davidowi. Kolumbijczyk postanowił pokazać Polakom, że ma jeszcze jeden talent - potrafi śpiewać.

W "Must Be The Music" David zaśpiewał latynoski utwór "Quimbara", a o wsparcie poprosił Rafała Maslaka i jego brata Olka, których zobaczymy u boku Pauliny Sykut-Jeżyny na backstage'u. Jakie oceny otrzyma David? Przekonamy się już w niedzielę o godzinie 20:00 w Polsacie.

Pewne jest jedno. Jego pojawienie się wywołało wielkie poruszenie wśród żeńskiej publiczności. Pod wrażeniem ruchów Kolumbijczyka był także Piotr Rogucki, który postanowił wziąć na scenie lekcję salsy. Czy juror "Must Be The Music" może się pochwalić równie ognistym tańcem? Zobaczcie koniecznie nasze wideo!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×