"My3". "Zwariowany Marcin" gościem programu Polsatu! [ZDJĘCIA]

W najbliższą sobotę (10.11) zapraszam na kolejne spotkanie z Natalią, Julką i Karoliną, czyli prowadzącymi program dla dzieci i młodzieży „My3”. Gościem jednego z odcinków będzie ulubieniec internautów – 14-letni "Zwariowany Marcin".

Multimedia

Youtuber cieszy się ogromną popularnością w sieci. Jego kanał „Zwariowany Marcin” subskrybuje prawie 130 tysięcy internautów. Nastolatek zaskarbił sobie sympatię widzów naturalnością i normalnością, czego w dzisiejszym wirtualnym świecie zdaje się coraz bardziej brakować. W studio „My3” opowie o początkach swojej przygody w serwisie You Tube:

Zaczęło się od kart piłkarskich, zbierałem różne karty Polaków i tych zawodników, którzy grali w Lidze Mistrzów i nagrywałem to. Wyświetlenia nie były dobre, ale nagrywałem dalej. W końcu kanał zablokowałem i założyłem nowy, gdzie nagrywam takie filmiki związane ze szkołą.

Magik Y, czyli popularny youtuber gościem programu [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Marcin jest przykładem na to, że warto mieć marzenia i dążyć do ich realizacji. Gdy zaczynał jego celem było osiągnięcie 100 tysięcy subskrybentów, teraz chce dobić do miliona. 14-latek pomimo fali nienawiści, z jaką spotkał się w sieci, nie przestaje nagrywać kolejnych filmików. Jak poradzić sobie z hejtem w sieci, pozostać wiernym sobie, nie zmieniać się gdy inni tego od nas oczekują? Tego dowiecie się od Marcina w sobotni poranek na antenie Polsatu.

Program „My3’ w najbliższą sobotę o 9:15 i 9:45 w Telewizji Polsat!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Hejka (gość)

    Moja choroba to przeziebienie

    06.03.2019 18:31
  • Julka drost hejka (gość)

    Wsparcie dla juli jula was potrzebuje dzienkuje ze jestescie ze mna i mnie wspieracie

    04.03.2019 16:37
  • Julka drost hejka (gość)

    Nie mam co mi

    02.03.2019 09:15
  • Julka drost hejka (gość)

    Czesc ,calego mojego zycia spendzilam w szpitalu inie musze sie podawac walcze o zycia

    20.02.2019 19:16
  • julia drost (gość)

    julka potrzebuj e waszej pomocy

    20.02.2019 14:32
  • Julka drost hejka (gość)

    Dziekuje tefen nie jestes sam za pomoc a tagrze Dziekuje julce natce i gefi i lenka za pomoc i wsparcie bardzo wam dziekuje

    18.02.2019 20:15
  • julia drost (gość)

    dzienkuje ludziom i za pomoc a tagze zzespołowi my3 natce dzienkuje ci za pomoc i wsparcie i terz julce dzienkuje ci za pomoc i wsparcie wy dajecie mi ciepło

    12.02.2019 11:20
  • julia drost (gość)

    pomorzeciemi bo bardzi cierpie pozdrawiam dobrych przyjaciuł z tve

    12.02.2019 11:16
  • julia drost (gość)

    pomagam pomagajmy dzienkuje wielkiej orkiestrze świontezna pomocy a tagrze tvłen nie jesteś sam pomagam

    12.02.2019 10:18
  • julia drost (gość)

    KOCHAM AS

    09.02.2019 20:40
  • julia drost (gość)

    KOCHAM WAS POMORZECIE MI DZISIAJ BYŁ CIENSZKI DZIEŃ W MOJIM ZYCIU PONIEWAZ DŁUGO BYLISMY NA SPACERZE I WRUCILAM DO DOMU JESTEM BARDZIO ZMENCZONA I NIE MAM JUŻ A W SOBOTĘ PRZYJDE Z RODZICAMI NA WASZ KONCERT MY3

    30.01.2019 20:00
  • julia drost (gość)

    ODPIŚCIE COŚMI

    30.01.2019 19:58
  • julia drost (gość)

    KOCHAM WAS POMORZECIE MI DZISIAJ BYŁ CIENSZKI DZIEŃ W MOJIM ZYCIU PONIEWAZ DŁUGO BYLISMY NA SPACERZE I WRUCILAM DO DOMU JESTEM BARDZIO ZMENCZONA I NIE MAM JUŻ A W SOBOTĘ PRZYJDE Z RODZICAMI NA WASZ KONCERT MY3

    30.01.2019 19:57
  • julia drost (gość)

    kocham was bo jestem waszą fanką my3 podobają mi sie wasze filmiki

    25.01.2019 12:28
  • tfujstarypijany (gość)

    Zaczęło się od kart piłkarskich, zbierałem różne karty Polaków i tych zawodników, którzy grali w Lidze Mistrzów i nagrywałem to. Wyświetlenia nie były dobre, ale nagrywałem dalej. W końcu kanał zablokowałem i założyłem nowy, gdzie nagrywam takie filmiki związane ze szkołą.

    XD

    10.11.2018 10:13
  • Gość (gość)

    Oj grubasek z telewizją się spotyka pierwszy raz. Pewnie kebaba w promocji zobaczył,i szaleju się najadł

    10.11.2018 10:12
  • Keptil (gość)

    Po prostu to jest cringe żeby go dać do telewizji XD

    10.11.2018 10:11