"Na spacerniaku". Nowy turecki serial na Netflix! O czym opowiada "Avlu"? W obsadzie gwiazda "To moje życie"!

Wszystko wskazuje na to, że platforma Netflix odkryła potencjał, jaki tkwi w tureckich serialach. Niedługo w ofercie platformy pojawi się nowa produkcja, która była prawdziwym hitem w Turcji. Sprawdźcie, czego spodziewać się po serialu "Na spacerniaku".

Multimedia

"NA SPACERNIAKU" NA NETFLIX

Już 18 października w ofercie Netflix pojawi się nowy turecki serial pt. "Na spacerniaku" (org. "Avlu"). W Turcji produkcja była emitowana przez Star TV i doczekała się 2 sezonów, liczących 44 odcinki. Do tego dodajmy, że każdy z odcinków trwał ok. 120 minut.

Gwiazdą produkcji jest Demet Evgar, ale w obsadzie pojawili się także m.in. znana z serialu "To moje życie" Ceren Moray czy Nursel Köse oraz Kenan Ece.

Alev ściąga Ömera do hotelu! Do czego dojdzie między nimi?! Zobacz więcej

"NA SPACERNIAKU" - O CZYM JEST?

Po zastrzeleniu agresywnego męża Deniz trafia do więzienia, w którym władzę sprawują liderki dwóch rywalizujących ze sobą gangów. Do czego to doprowadzi? Będzie się działo...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Dla komentujących debili (gość)

    Zanim coś napiszecie, to może poczytajcie trochę informacji na ten temat, co? Historia z serialu wenworth została odkupiona do Tureckiej wersji. Nawet jak zaczyna się oglądać 1 odcinek na netflix to w napisach początkowych pisze, kto jest autorem oryginalnego scenariusza.

    10.05.2020 16:44
  • Gościu (gość)

    Co to kurw.a ma być scenariusz , fabuła wszystko zerznięte z Wentworth jakąś kpina powinni wsadzić producenta za prawa autorskie jeb.ac dziada

    06.03.2020 18:35
  • ania8718 (gość)

    Film bardzo fajny nawet mogę stwierdzić że lepszy niż Wentworth film trzyma się jednego scenariusza od 1 odcinka wiadomo o co chodzi leoeij jest pokazane niż w Wentworth.. Gra aktorska super trzyma w napięciu w Wentworth wieje nudą natomiast tutaj cały czas coś się dzieje.. Mam nadzieję że dalej będą kontynuować serial

    23.02.2020 13:09
  • rkomentator (gość)

    Nie do końca zgadzam się z stwierdzeniem, że jest to gorsza podróbka Wentworth. Owszem, na początku można odnieść takie wrażenie, ale im dalej się obejrzy, tym bardziej widać, że jednak nie wszystko zrobili tak samo, przez co ten serial jest naprawdę ciekawy. Mnie osobiście wciągnął, bardzo emocjonujący, duży plus za brak wątków homoseksualnych. Polecam.

    01.01.2020 17:00
  • Lukasx (gość)

    Ten fil jest chory dla chorych ludzi nie powinni puszczac takich filmow i pokazywac takie sceny ktos powinien odpowiedziec za wymyslenie tak chorego filmu

    24.12.2019 10:32
  • Evvela (gość)

    Parę minut oglądania i mówię no nie... Marna kopia wentworth? Rozumiem inspirować się ale tak scenariusz skopiować?! Nawet dresy takie same😅

    12.12.2019 23:01
  • Adatku (gość)

    Serial mnie rozwalił na łopatki. Nigdy jeszcze takiego nie oglądałam. Muzyka super. Aktorzy piękni, aż miło było oglądać. Polecam bardzo bardzo <3

    24.11.2019 02:04
  • Andrzej (gość)

    Dodam jeszcze, że świetna muzyka, mnóstwo emocji, wiele wzruszających momentów, gdzie łezki w oczach stają. Serial pokazuje okrucieństwo, jakie jest w tym świecie , ale też dobroć, miłość, przyjaźń, przebaczenie itp.

    20.11.2019 00:07
  • Andrzej (gość)

    Bardzo dobry . Polecam.

    20.11.2019 00:05
  • Wiki (gość)

    Film super. Trzeba mieć serce żeby go obejrzeć. Pelno wzruszających momentów. Mam nadzieję że ten bubel jak go inni nazywają będzie miał jeszcze wiele sezonów. Jeżeli komuś się ten serial nie podoba to nie oglądajcie bo wy leprze go napewno byście nie nakręcił.

    19.11.2019 20:18
  • marika (gość)

    Potwierdzam. Serial podróbka. Nieudolna kopia serialu Wentworth. Ten turecki film to całkowity niewypał. Aktorzy beznadziejni, muzyka filmu też, po co ktoś robił taki bubel???

    26.10.2019 23:36
  • maja (gość)

    Scenariusz zerżnięty z Wentworth, o dziwo brak lesbijskich wątków, może Turcja nie toleruje tego w serialach.

    22.10.2019 16:23