"Na Wspólnej" odcinek 2191. Niespodziewana śmierć Adama Roztockiego! [ZDJĘCIA]

Trudna sprawa, w którą zamieszany jest znany prokurator i ciężka choroba, już niebawem doprowadzą do śmierci męża Weroniki! Wiemy, kiedy umrze Adam Roztocki!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2191. - TVN, czwartek, 17.12.2015, godz. 20:15

Jak informowaliśmy w połowie września, scenarzyści serialu "Na Wspólnej" postanowili uśmiercić męża Weroniki - Adama Roztockiego! To właśnie we wrześniu, zdjęciami z jego pogrzebu pochwaliła się na swoim profilu społecznościowym Grażyna Wolszczak.

POGRZEB "NA WSPÓLNEJ"! WERONIKA POŻEGNA MĘŻA?

Roztocki pracuje obecnie nad bardzo trudna sprawą. Został pełnomocnikiem Klary, żony prokuratora generalnego, która oskarżyła swojego męża o przemoc. Niestety przyjęcie przez Adama tej sprawy, skończy się dla niego tragicznie.

W 2188. odcinku serialu Roztocki oznajmia prokuratorowi, że jest pełnomocnikiem Klary i zamierza ją chronić. Solskiemu puszczają wtedy nerwy - grozi Adamowi, że go zniszczy! Chwilę później Weronikę nachodzi Jerzy – wspólnik Adama. Radzi, by Roztocki nie mieszał się w sprawy Solskich i ostrzega, że to może się to dla nich skończyć tragicznie. Adam zrobi Jerzemu potężną awanturę, po której jego serce nie wytrzyma, a adwokat trafi do szpitala!

"NOWI BOHATEROWIE W "NA WSPÓLNEJ" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Badania przeprowadzone przez Kamila, wykażą, że Roztocki ma tętniaka aorty! Wtedy też Adam poprosi żonę, żeby przywiozła ich dzieci – będzie chciał je zobaczyć jak już wiemy, po raz ostatni. W 2191. odcinku "Na Wspólnej" Lekarze operują Adama, jednak mężczyźnie nie uda się przeżyć! Adam Roztocki umiera, a przed jego żoną Weroniką i ich dziećmi bardzo trudny czas.

Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w tym odcinku!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×