"Na Wspólnej" TVN 14.05.2013 odc. 1761. Próba samobójcza Emilki! Koniec związku z Błażejem?

Sprawdź, co wydarzy się w 1761. odcinku serialu, który zostanie wyemitowany we wtorek 14 maja o godz. 20.05 w TVN-ie!

Multimedia

W 1761. odcinku serialu Emilka (Katarzyna Pyszyńska) nie może dojść do siebie po kłótni z Błażejem (Radek Rutkowski). Załamana dziewczyna rezygnuje ze zdawania egzaminów maturalnych i połyka fiolkę leków nasennych! Nieprzytomną Emilkę znajduje Agnieszka (Katarzyna Walter), która zauważa puste opakowanie po lekach, dlatego od razu wzywa karetkę. Dziewczyna zostaje przewieziona do szpitala.

CZYTAJ TAKŻE: "NA WSPÓLNEJ" TVN 30.05.2013 ODC. 1772. ANDRZEJ ŻĄDA OD BASI ROZWODU! KONIEC MAŁŻEŃSTWA BRZOZOWSKICH! "NA WSPÓLNEJ" - ŚMIERĆ MAGDY! IGOR BĘDZIE SAMOTNYM OJCEM JULKI!

W 1762. odcinku lekarzom udaje się uratować niedoszłą samobójczynię, jednak decydują się zatrzymać ją na kilka dni w szpitalu z obawy, że Emilka znów może próbować targnąć się na swoje życie. Tymczasem do domu Agnieszki i Rafała (Lech Mackiewicz) przychodzi Dawid (Tomasz Borkowski). Chłopak chce się dowiedzieć czegoś na temat próby samobójczej matki jego dziecka, a także chce poznać adres szpitala, żeby móc ją odwiedzić. Agnieszka jednak odmawia udzielenia takich informacji.

Do szpitala przyjeżdża Błażej, który chce pomóc Emilce. Ta jednak odrzuca jego ofertę, ponieważ jej zdaniem chłopak przyszedł do szpitala tylko z litości. Czy to koniec związku Emilki i Błażeja? I co stanie się z małym Jasiem? Nie wiadomo, czy będzie mógł zostać pod opieką matki, która targnęła się na swoje życie...

Zobacz, to wydarzy się w następnych odcinkach serialu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×