"Najgorszy kucharz" odcinek 8. Wypadek na planie! Darek Kluźniak dostał miską w głowę! Nic mu nie jest?

W 8. odcinku "Najgorszego kucharza" doszło do wypadku na planie. Darek Kluźniak dostał miską w głowę! Czy nic mu się nie stało? Ida Nowakowska oceniła torty uczestników. Dało się je zjeść?

Multimedia

"Najgorszy kucharz" odcinek 8. - co się wydarzyło?

Na początku uczestnicy odwiedzili pszczelarnię, gdzie poznali tajniki powstawania miodu. Następnie ich zadaniem było przygotowanie słodyczy, jednak tym razem prowadzący nie pokazali im, jak je zrobić. Aspirujący kucharze musieli polegać jedynie na przepisach! Jurorami w tym zadaniu były dzieci. Mali jurorzy ocenili, że z tym zadaniem lepiej poradzili sobie "czerwoni".

Następnie uczestnicy wrócili do studia, gdzie ich zadaniem było sztafetowe ubijanie piany. Kucharze w ciągu 4,5 minuty musieli ubić pianę na sztywno, a test odbywał się nad głową prowadzących! Niestety, piana z miski zielonych wylądowała na głowie Darka Kluźniaka. Co więcej, Marcin niechcący rzucił miską w kolegę i rozciął mu głowę! Całe szczęście rana okazała się niewielka, a kucharzowi nic poważniejszego się nie stało.

Radek Liszewski ocenił rybne dania uczestników. Sprawdź, kto odpadł!Zobacz więcej

To jednak nie koniec wyzwań. Przyszedł czas na przygotowanie tortu. Kucharze dostali tylko podstawowe informacje dotyczące tego wypieku, reszta miała być ich inwencją twórczą. Torty oceniały Ida Nowakowska z Amelią. Pieczenie ciasta nie obyło się bez problemów! Alicja przez chwilę nieuwagi wkręciła sobie włosy w mikser! Uczestniczka musiała dokończyć zadanie z końcówkami miksera we włosach!

Jurorzy byli zaskoczeni postępami uczestników i pomimo wielu błędów w wykonaniu, wypieki były smaczne! Jednak najbardziej do gustu przypadł im tort Ireneusza, który tym samym został zwycięzcą odcinka.

Tym razem z programem nikt się nie pożegnał.

Kochani, nie wyobrażam sobie, żeby tak słodki odcinek kończył się gorzkimi łzami. W tym odcinku nie odpada nikt! - poinformowała Ida Nowakowska.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kuchcik (gość)

    Ja pier.... Co za bzdety....

    05.11.2019 17:40
  • dulman (gość)

    Bardzo piękny program. Taki naukowy, kształcący. W sam raz dla imbecyli.

    01.11.2019 11:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×