Najpopularniejsze seriale HBO GO w 2019 r. Którejś produkcji udało się dogonić "Grę o tron"?

Który serial był najpopularniejszy w HBO GO w 2019 roku? Czy "Gra o tron" nie miała sobie równych? A może któraś produkcja zyskała większą sympatię użytkowników platformy? Oto zestawienie 10 najchętniej oglądanych seriali HBO w 2019 roku w sieci!

Multimedia

TOP10 seriali HBO GO w 2019 roku

Widzowie HBO GO od kilku lat są wierni "Grze o tron", dzięki czemu to właśnie ten serial jest zwykle na szczycie listy najpopularniejszych produkcji oglądanych na platformie w ciągu roku. Nie inaczej jest i tym razem. Rok 2019, w którym swoją premierę miał finałowy sezon "Gry o tron", kończy się zestawieniem, w którym znowu ekranizacja sagi George'a R.R. Martina święci triumfy. Nie ma tu rozróżnienia na sezony, brana jest pod uwagę oglądalność serialu jako całości.

Wzrost cen abonamentu! Użytkownicy są zażenowani uzasadnieniem tej decyzjiZobacz więcej

Tuż za "Grą o tron" znalazł się "Czarnobyl" - miniserial, który pojawił się w maju w HBO i HBO GO. To zapis wydarzeń z 28 kwietnia 1986 roku, kiedy to w elektrowni jądrowej w Czarnobylu na Ukrainie, na terenie ówczesnego ZSRR, doszło do ogromnej eksplozji. Uwolniona podczas wybuchu chmura radioaktywna spowodowała skażenie promieniotwórcze na terenie Białorusi, Rosji, Ukrainy i rozprzestrzeniła się po całej Europie, w tym w Polsce, Skandynawii, Europie Środkowej i Zachodnie

Podium zamyka polski serial HBO - "Wataha". To kryminalno-sensacyjna historia funkcjonariuszy Straży Granicznej, którzy pełnią służbę w Bieszczadach na granicy polsko-ukraińskiej. Pierwszy sezon "Watah" miał swoją premierę w HBO w 2014 roku. W grudniu 2019 r. serial powrócił z 3. sezonem. Które inne produkcje znalazły się w zestawieniu? Zobacz naszą galerię!

Tragedia żony strażaka z Czarnobyla. O co Ludmiła Ignatenko ma żal do HBO?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×