"Następny proszę". Nowy program na TV Puls. Premiera już we wrześniu!

Wielkie emocje, wyścig z czasem, atrakcyjne nagrody, a przede wszystkim doskonała zabawa! Tak zapowiada się „Następny proszę!” – nowy show, który szykuje Telewizja Puls.

Multimedia

Nowy show Telewizji Puls „Następny proszę!” oparty jest na licencji włoskiego "Next One". To program, który łączy wielkie emocje teleturnieju z zabawą rozrywkowego show.

Gra toczy się o wysoką stawkę, a zwycięzca może być tylko jeden! Zasady są jasne: uczestnicy teleturnieju stoją w kolejce i muszą odpowiedzieć na serię prostych pytań – do wyboru są tylko dwie odpowiedzi. Wystarczy jeden fałszywy ruch i do gry zasiądzie następny uczestnik. Osoba, której uda się pokonać wszystkich graczy w odcinku, przechodzi do finału. Tym razem uczestnik, ścigając się z czasem, musi błędnie odpowiedzieć na 21 pytań. Jeśli mu się uda, wygrywa pieniądze.

Ruszyły zdjęcia do 10. sezonu! Kto pojawi się w jubileuszowej edycji? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

„Następny proszę!” to pierwszy teleturniej z odwróconymi zasadami. Nowość na rynku telewizyjnym. Ponadto w czasie programu dzieje się bardzo wiele: jest taniec, muzyka i humor! Takiego show jeszcze nie było!

Producentem wykonawczym jest Endemol Shine Polska, producent takich programów jak: „MasterChef”, „Twoja twarz brzmi znajomo” czy „The Brain. Genialny umysł”.

Cieszymy się bardzo, że wracamy do współpracy ze świetnym i doświadczonym producentem, jakim jest Endemol Shine Polska. Show „Następny proszę!”, który szykujemy w TV Puls na jesień, to nowy format w polskiej telewizji, oparty na bardzo dobrze przyjętym m.in. we Włoszech i Kanadzie formacie "Next One". Nasi widzowie znajdą w nim prawdziwe emocje i doskonałą rozrywkę, program adresowany jest do wszystkich grup wiekowych, oglądać go więc mogą całe rodziny – powiedział Dariusz Dąbski, prezes zarządu Telewizji Puls.

Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" już po wieczorze panieńskim! Kiedy ślub? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Następny proszę!” wpisuje się w panujący obecnie trend, jakim jest powrót teleturniejów do telewizji. Cieszymy się, że TV Puls wprowadza ten rodzaj rozrywki do swojej oferty programowej na nowy sezon. Format osiągnął już wielki sukces na świecie, tym bardziej mamy nadzieję, że pokochają go widzowie w Polsce – mówi Ryszard Sibilski, prezes Endemol Shine Polska.

Nowy program pojawi się na antenie TV Puls już we wrześniu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Elzbieta (gość)

  Bardzo,bardzo fajny program! Prowadzący super!Grzegorz z programu z "Jaka to melodia'wystepuje ze swoim zespołem cudnie!Więcej takich fajnych programów,proszę!

  25.11.2018 11:07
 • Karol (gość)

  jeden z lepszych teleturniejów jakie oglądałem, przynajmniej coś się dzieje, a nie siedzi pan przed panem i się zastanawiają która odpowiedz jest dobra. super, że teraz jest o 11:00 w niedzielę

  22.10.2018 10:02
 • KInga (gość)

  Bardzo fajny teleturniej! Przegapiłam drugi odcinek, ale chyba będzie jakaś powtórka no i widziałam na Pulsie że trzeci odcinek będzie w niedzielę ale wcześniej, o 11.10 !

  11.10.2018 19:22
 • Teresa (gość)

  Oglądam zapowiada się fajnie😊

  30.09.2018 19:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×