"Następny proszę!" odcinek 2. Iluzjonista Piotr Denisiuk w programie! Czym zaskoczy widzów finalista „Mam talent”? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W drugim odcinku rozrywkowego show „Następny proszę!” widzów zaskoczy jeden z najlepszych polskich iluzjonistów – Piotr Denisiuk (m.in. finalista „Mam talent”). Czym zaskoczy widzów TV Puls? Sprawdźcie, co nas czeka!

Multimedia

"Następny proszę!" odcinek 2. w niedzielę, 7 października o 19:00, tylko w TV Puls!

W nowym show TV Puls „Następny proszę!” dzieje się bardzo wiele – prowadzący program Marcin Wójcik dba o znakomity humor widzów i uczestników, są tańce przy akompaniamencie Grzegorza Wilka i jego bandu, Kuba Krzak występuje w zwariowanych rolach, a na planie pojawiają się przeróżni goście – w pierwszym odcinku była to Ela Romanowska.

Elżbieta Romanowska w rozrywkowym show TV Puls! Czym zaskoczy widzów? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W odcinku drugim widzów zaskoczy Piotr Denisiuk – jeden z najlepszych polskich iluzjonistów, który zademonstruje kilka sztuczek. Będzie się działo! Czy jego sztuczki pomogą zawodnikom w grze o wielkie pieniądze? Komu tym razem prowadzący show Marcin Wójcik powie „Następny proszę!”, a kto dojdzie do finału?

Zobacz galerię

FBPAGE https://www.facebook.com/telemagazynpl/

„Następny proszę!” to program, który łączy emocje teleturnieju z doskonałą zabawą rozrywkowego show. Takiego show w Polsce jeszcze nie było! W roli prowadzącego - uwielbiany przez widzów Marcin Wójcik. Program „Następny proszę!” oparty jest na licencji włoskiego Next One, pokochali go m.in. widzowie z Kanady, Włoch i Hiszpanii. Gra toczy się o wysoką stawkę, a Zwycięzca może być tylko jeden! Zasady są jasne: uczestnicy teleturnieju stoją w kolejce i muszą odpowiedzieć na serię prostych pytań – do wyboru są tylko dwie odpowiedzi. Wystarczy jeden fałszywy ruch i do gry zasiądzie następny uczestnik. Osoba, której uda się pokonać wszystkich graczy w odcinku, przechodzi do finału. Tym razem, uczestnik ścigając się z czasem, musi błędnie odpowiedzieć na 21 pytań. Jeśli mu się uda, wygrywa pieniądze. „Następny proszę!” to pierwszy teleturniej z odwróconymi zasadami. Nowość na rynku telewizyjnym. Producentem wykonawczym jest Endemol Shine Polska – producent takich programów jak: „MasterChef”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, czy „The Brain. Genialny umysł”.

Komentarze

Skomentuj
 • Antoni (gość)

  super mi sie podoba ten program,dużo się dzieje

  22.10.2018 10:05
 • Karol (gość)

  dla mnie program bomba! sam chyba bym nie dął rady na wszystkie pytania odpowiedzieć błędnie w tak krótkim czasie

  22.10.2018 09:59
 • Kama (gość)

  a ja bym chcętnie się sprawdziła w tym programie, chyba się odezwę do nich :-)

  17.10.2018 12:29
 • Olcia (gość)

  bardzo lubię ten teleturniej, coś rozrywkowego w końcu a nie beznadziejni milionerzy. Dobrze, że godzina emisji uległa zmianie, w niedzielę o 11 przynajmniej nie przegapię odcinka:)

  16.10.2018 12:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×