"Nasz nowy dom 16" Łuków. Ekipa Katarzyny Dowbor wyremontowała mieszkanie pani Krystyny. Pokój małej księżniczki robi wrażenie! [ZDJĘCIA PRZED I PO]

"Nasz nowy dom 16" w miejscowości Łuków. Mieszka tam pani Krystyna z wnuczką Darią. Ekipa Katarzyny Dowbor odmieniła ich niewielkie mieszkanie, które było w bardzo złym stanie. Zdjęcia przed i po metamorfozie znajdziesz w galerii.

Multimedia

"Nasz nowy dom 16" Łuków, Tak zmienił się dom pani Krystyny

We czwartek odwiedziliśmy Łuków, niewielkie miasto w województwie lubelskim. Mieszka tu pani Krystyna ze swoją siedmioletnią wnuczką Darią. Rodzice dziewczynki nie interesują się nią, ale jak mówi nasza mała bohaterka: „nie myślę o swoich rodzicach, bo mam kochaną babcię”. Pani Krystyna mimo starszego wieku i wielu chorób, z którymi zmaga się na co dzień, otoczyła Darię wielką miłością, troską i opieką. Tworzą kochającą się rodzinę, ale do szczęścia brakowało im własnego domu. Za ostatnie oszczędności pani Krystyna przy wsparciu finansowym córek kupiła niewielkie mieszkanie.

Oto nowy szef ekipy budowlanej. Co o nim wiemy?Zobacz więcej

Niestety jego stan był bardzo zły. Tak zły, że babcia i wnuczka nie mogły w nim przebywać, a na remont brakowało im środków. Ściany i podłogi były popękane, właściwie nie było kuchni, łazienka nie nadawała się do użytku, a stara instalacja wodno-kanalizacyjna i elektryczna stanowiły zagrożenie dla zdrowia i życia. W mieszkaniu unosił się też nieprzyjemny zapach. Największym marzeniem dziewczynki był własny pokój, ponieważ jeszcze nigdy nie miała swojego miejsca na ziemi. No i oczywiście najlepiej by było, żeby to był pokój godny prawdziwej księżniczki! Postanowiliśmy pomóc dziewczynce i jej kochającej babci, której postawa wzbudziła podziw całej ekipy.

Pani Krystyno, mój wielki szacunek dla pani, że robi pani wszystko, aby wychować Darię, zapewnić jej pierwszy w życiu własny dom - powiedziała Katarzyna Dowbor.

Efekty metamorfozy przeszły najśmielsze oczekiwania! -Będę kochać to mieszkanko, bo jest piękniejsze niż wszystkie. (...) I można się tu poczuć bezpiecznie - zachwycała się Daria. Pani Krystyna krzyknęła: -Kocham was! Kocham Was wszystkich za to, co dla nas zrobiliście!

Autorem projektu wnętrza (a przede wszystkim pokoju małej księżniczki, w którym stanęło łóżko z baldachimem!) jest Maciej Pertkiewicz, a pracami pokierował Artur Witkowski wraz ze swoją niezłomną drużyną.

Zobacz zdjęcia przed i po remoncie w galerii.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×