"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor chce wrócić na plan programu mimo pandemii. Czy to bezpieczne?

Katarzyna Dowbor chce wrócić na plan programu "Nasz nowy dom" mimo panującej wciąż pandemii koronawirusa. Wiele osób zaczęło się zastanawiać, czy to bezpieczne?

Multimedia

Katarzyna Dowbor chce powrotu "Naszego nowego domu"

Prace na planie 14. sezonu programu "Nasz nowy dom" musiały zostać przerwane z powodu pandemii koronawirusa. Produkcja podzieliła los innych programów, seriali i filmów. Okazuje się jednak, że Katarzyna Dowbor planuje wrócić do pracy jak najszybciej.

Ekipa programu wyremontowała mieszkanie trzypokoleniowej rodziny z Elbląga. Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

Prowadząca "Naszego nowego domu" twierdzi, że potrzebujące rodziny nie mogą dłużej czekać i szybkie wznowienie prac na planie jest konieczne. W rozmowie z serwisem plejada.pl zaznaczyła, że wszystko odbywać się będzie z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

- Wszystko zależy od tego, jak ta pandemia będzie się dalej rozwijała, ale myślimy o tym, dlatego że nie skończyliśmy obecnej transzy i nie wyremontowaliśmy tyle domów, ile mieliśmy wyremontować i chcielibyśmy to jednak zakończyć - powiedziała Dowbor Plejadzie. Wiele osób ma jednak wątpliwości, czy te plany uda się zrealizować w najbliższym czasie.

Nie żyje pani Irena - bohaterka ostatniego odcinka z WarszawyZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Benek (gość)

    Tak trzymać pani Kasiu a ostrożnym trzeba być to racja .

    17.06.2020 10:34
  • Choszczno 73 200 choszczno woj zach pomorskie (gość)

    Prosimy o pomoc pania

    07.05.2020 21:06
  • Bernarda jacek (gość)

    Choszczno woj zach pomorskie Szczecin zam choszczno

    07.05.2020 21:04
  • Witam panią serdecznie pani Kasiu jestem pani fanka wraz z chora niepelnosprawna córką My też dostaliśmy mieszkanie na parterze i czekamy aż nam wyremontuje (gość)

    Pani Kasiu wychowuje niepelnosprawna córkę z dziecięcym porażeniem mózgowym córka jest gluchoniemota oraz jest po 9 operacjach stawow biodrowych nóg dostaliśmy mieszkanie na parterze ale będziemy czekać na remont ja też choruje mam 57 lat a córka 24 lata i marzymy żeby jak najprędzej się wprowadzić bo mieszkamy na 2 pietrze ale to chyba potrwa niewiem jak dlugo prosimy o pomo

    07.05.2020 21:01
  • Widz, (gość)

    korekta , dla tych wszystkich poprawniusiów , : łapy po sprawujemy = po sprawunek Kaśka daj chłopakom lekarstwo 👉 🥃94% 🌶️🔥😝 👉😷💥 👉 😄😄😄

    06.05.2020 20:09
  • Widz , (gość)

    seria XIII , odcinek 151 , tak Kaśka szybko wyciągnęła łapy po sprawujemy , że trudno było dostrzec co zwinęła dzieciakom z przed nosa !? znów tort ? Dowbor ja cię chętnie oduczę pazerności , od łakoci i tortów będziesz się z daleka trzymać ! Ja cię stara prukfo na ciacho nie stać , to Ja ci do tortu dołożę ! 🖕🖕🖕

    06.05.2020 20:05
  • Choć raz (gość)

    Pokażcie wybiórczo taki wyremontowany dom, mieszkanie, po okresie np roku, żeby zobaczyć jak spożytkowane zostały te ciężkie tysiące złotych. Bo mam mieszane odczucia. Przed kamerą łzy radości, och, ach, a potem samo życie, chyba często powrót do tzw menelstwa.

    24.04.2020 03:39
  • gościówka (gość)

    ja też nie rozumiem co ma remont do koronawirusa takiego typu programy mogą robić !!!

    23.04.2020 21:20
  • Bella (gość)

    Pięknie 🙂 życie toczy się dalej

    23.04.2020 21:08
  • Agnieszka (gość)

    Pani Katarzyno! Proszę jeszcze nie wracać do programu NASZ NOWY DOM! Bo to nie jest jeszcze bezpieczne.

    23.04.2020 20:12
  • Lenka (gość)

    Ma racje, brawo jest bezpieczne, trzeba tylko się pilnować i nic wiecej