"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor ujawnia szokujące kulisy programu! Aż włos jeży się na głowie!

Katarzyna Dowbor od lat pomaga potrzebującym rodzinom i remontuje ich domy w programie "Nasz nowy dom". Prezenterka doświadczyła w swojej pracy wiele przykrych sytuacji. Zawiść ludzka nie zna granic!

Multimedia

Katarzyna Dowbor już ponad 200 razy wypowiedziała magiczne słowa "Wyremontujemy wasz dom". Dziennikarka od niemal ośmiu lat podróżuje po całej Polsce z ekipą budowlaną, niosąc pomoc i perspektywy na nowe życie. -Szukamy rodzin, które są w tragicznej sytuacji, które szczególnie potrzebują pomocy, bo w ich domach czy mieszkaniach po prostu nie da się funkcjonować, a nawet przebywanie w nich zagraża życiu. - tłumaczyła w rozmowie z Anitą Czupryn.

Program Katarzyny Dowbor znika z anteny?! Wiemy, jaka jest prawdaZobacz więcej

Skandaliczne zachowanie sąsiadki bohaterów programu "Nasz nowy dom"

Trudnych momentów podczas realizacji "Naszego nowego domu" nie brakuje. Dziennikarka uwielbia swoją pracę, choć nieraz na własnej skórze przekonała się czym jest ludzka zawiść. O jednym z przykrych incydentów opowiedziała w rozmowie z serwisem Pomponik.

Pani wybiegła z mieszkania i mówi do mnie: "Pani Kasiu, co pani robi?". Ja odpowiadam, że remontujemy dom, a ona: "Ale komu, tej...". Tak popatrzyłam na tę panią i mówię do niej, że tak nie można. "Jest pani wierząca?" - zapytałam. Ta odparła, że tak. Powiedziałam jej: "I tam pan Bóg wszystkiego słucha i nie będzie pani wybaczone". I ta pani spojrzała na mnie, weszła do mieszkania i zatrzasnęła drzwi - wspomina Dowbor w rozmowie z "Pomponikiem".

Zazdrość o to, że ktoś dostał szansę na lepsze życie prowadziła nawet do sąsiedzkich donosów. Dowbor w rozmowie z Anitą Czupryn z "Polska The Times" zauważa, że najtrudniej pracuje jej się w dużych miastach. Najbliżej ze sobą żyją ludzie w małych wsiach.

Najtrudniej pracuje się nam w Warszawie, w Łodzi; generalnie w miastach. Szczerze powiem, że najmniej życzliwości doświadczyliśmy w Warszawie. Tu jest pośpiech, niezauważanie sąsiada, brak życzliwości. Kiedy remontujemy komuś mieszkanie w bloku, zawsze wywieszamy kartkę, że przepraszamy za utrudnienia, ale to tylko 5 dni. Raz mieliśmy sytuację, która mocno mnie zasmuciła. Poprosiliśmy panią, aby chwilę poczekała z wyjściem z klatki schodowej, bo akurat coś nagrywaliśmy. Usłyszeliśmy, że ona sobie nie życzy, bo ona tu mieszka i musi akurat w tej sekundzie wejść. Trudno; przerwaliśmy ujęcie, żeby przeszła, ale dla nas to problem, bo od nowa trzeba było ustawiać światło, kadr. W dużych miastach jest więc pośpiech, nikt na nikogo nie zwraca uwagi. Zupełnie inaczej jest w małych miejscowościach. Tam doświadczamy życzliwości - wyznała.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Warszawianka od co najmniej pięciu pokoleń (gość)

  Popieram wypowiedź warszawianki od urodzenia. W Warszawie już nie mieszkają warszawiacy ale zbieranina przyjezdnych, którzy pracują na jak najgorszą opinię o Warszawie i Warszawiakach. To dzięki nim tracimy dobre imię, smutne to. A program jest wspaniały, oglądamy, podziwiamy i trzymamy kciuki za każdą metamorfozę. Wyrazy najwyższego uznania dla całej produkcji.

  28.05.2021 11:41
 • Warszawianka od co najmniej pięciu pokoleń (gość)

  Popieram wypowiedź warszawianki od urodzenia. W Warszawie już nie mieszkają warszawiacy ale zbieranina przyjezdnych, którzy pracują na jak najgorszą opinię o Warszawie i Warszawiakach. To dzięki nim tracimy dobre imię, smutne to. A program jest wspaniały, oglądamy, podziwiamy i trzymamy kciuki za każdą metamorfozę. Wyrazy najwyższego uznania dla całej produkcji.

  28.05.2021 11:41
 • Malgorzata z Chicago (gość)

  Pani Kasiu razem z ekipą robicie coś wspanialego Pizdrowienia dla wszystkich dużo zdrowia i cierpliwości.

  27.05.2021 23:15
 • Danuta (gość)

  Pani Kasiu robi pani wspaniała pracę prosimy o więcej u nas trzeba osób odważnych a nie tchórzy i samolubie proszę trzymać tak dalej dużo zdrowia

  27.05.2021 11:28
 • Bryza (gość)

  Pani Kasiu z całą ekipą jesteście wspaniali , oglądamy wasze remonty całą rodzinką, czasem wprowadzamy Wasze pomysły w naszym domu. Dobrze że jest ktoś kto pomaga biednym i chorym ludziom. Serdecznie pozdrawiam.

  27.05.2021 08:20
 • Warszawianka od urodzenia. (gość)

  Bo w Warszawie nie mieszkają Warszawiacy tylko zbieranina z całej Polski którym brak kultury tacy ludzie wybrali takiego prezydenta który niszczy naszą Warszawę.

  27.05.2021 08:03
 • BGC (gość)

  Bo w Warszawie mieszka bydło nie obrażając zwierząt

  27.05.2021 07:42
 • men (gość)

  sa Pani Kasiu ludzie i ludziska .Robi Pani cos wspanialego

  27.05.2021 07:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×