"Nasz nowy dom". Przemysław Oślak nowym szefem ekipy budowlanej. Co o nim wiemy? Bardzo chciał dołączyć do programu

Do zespołu "Naszego Nowego Domu" dołączy nowy szef ekipy budowlanej - Przemysław Oślak. To trzeci kierownik ekipy, który poza Wieśkiem Nowobilskim i Arturem Witkowskim, będzie odpowiadał za metamorfozy domów naszych bohaterów. Poznajcie go bliżej.

Multimedia

Przemysław Oślak - kim jest nowy szef ekipy budowlanej programu "Nasz nowy dom"?

Przemek ma 32 lata. Urodził się, wychował i nadal mieszka w Bujakowie nieopodal Bielska-Białej. Studiował na Akademii Krakowskiej. Ma żonę i synka Antosia. Kocha Podbeskidzie, dlatego to właśnie tam wybudował dom dla swojej rodziny. Przemek uwielbia pracę z ludźmi i bycie w ciągłym ruchu. Czerpie radość z wyzwań, jakie stawia jego praca. Nowy członek ekipy ma swoją firmę budowlaną, a wraz z nią na koncie liczne projekty wymagające terminowości.

Rodzina z Krzywowólki już cieszy się swoim nowym domem! Zobaczcie, jak spisała się ekipa Katarzyny Dowbor!Zobacz więcej

Przemysław Oślak jako szef ekipy budowlanej zadebiutuje w 229 odcinku programu "Nasz Nowy Dom", który na antenie zobaczymy już w środę 14 kwietnia! W odcinku poznamy historię rodziny z niewielkiego miasteczka Babiak nieopodal Koła. To właśnie tam mieszka pani Agata, która z pomocą mamy wychowuje dwóch synów, wymagających szczególnej uwagi i troski. Warunki życia rodziny są ekstremalnie trudne.

Pomysł, aby zaangażować się w wyjątkowy projekt, jakim jest "Nasz Nowy Dom" nie wziął się z potrzeby zarobku czy z chęci zdobycia popularności. Idea programu jest bardzo bliska wartościom, w jakich Przemek został wychowany. Zdaje sobie sprawę, że jest to ogromne wyzwanie logistyczne i profesjonalne, ale jest przekonany, że sobie poradzi. Od dawna jest fanem programu i rozkład przebiegu prac zna na pamięć:

Dla mnie to przede wszystkim wielkie wyzwanie. Ale też świadomość, że to nie tylko kwestia honoru, żeby dać radę, to także niesienie pomocy. Śledzę program od lat i bardzo chciałem dołączyć do tego projektu. Pomagam spełnić czyjeś marzenia i jednocześnie spełniam swoje - powiedział.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×