"Nasz nowy dom" sezon 11. odcinek 5. Metamorfoza domu w Nowej Wsi! Zobacz, jak zmieni się dom pana Ferdynanda! [ZDJĘCIA PRZED I PO]

5. odcinek programu "Nasz nowy dom" to metamorfoza domu w Nowej Wsi. 5. W odcinku poznamy dramatyczną historię pana Ferdynanda i jego córki Agatki. Jak ekipa Katarzyny Dowbor odmieni ich dom? Zobaczcie zdjęcia przed i po metamorfozie domu w Nowej Wsi!

Multimedia

"Nasz nowy dom" odcinek 5. sezon 11. w czwartek, 4 października, o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W 5. odcinku 11. sezonu programu "Nasz nowy dom" poznamy dramatyczną historię pana Ferdynanda z Nowej Wsi, który samotnie wychowywał swoją córkę Agatkę. Mama dziewczynki odeszła od rodziny, a mężczyźnie pomagała babcia Agatki. Po jej śmierci dziewczynka trafiła do domu dziecka, bo sad uznał, że warunki w domu nie pozwalają na wychowywanie tam dziecka.

Pan Ferdynand ogromnym nakładem sił wymienił dach i stworzył prowizoryczną łazienkę. Gdy Agatka wróciła do domu, ich szczęście przerwała tragiczna wiadomość: mężczyzna zachorował na nowotwór. Teraz, gdy jego stan się poprawił, powinien mieć dobre warunki do rekonwalescencji. Dorastająca Agatka powinna mieć się gdzie uczyć i rozwijać. Tymczasem ich dom jest w tragicznym stanie: dziurawe podłogi, brak ogrzewania, brak ciepłej wody. Żadne z pomieszczeń nie jest przystosowane do potrzeb rodziny, pokój Agatki niczym nie przypomina królestwa nastolatki.

Metamorfoza domu we wsi Kaliga! Zobacz, jak zmieni się dom pani Sylwii! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przejęta losem rodziny Katarzyna Dowbor dopinguje ekipę do pracy a Martyna wyczarowuje przepiękny pokój dla dziewczynki. Gościem specjalnym odcinka jest Aneta Zając, czyli aktorka znana m.in. z serialu „Pierwsza miłość” oraz zwyciężczyni „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Agata jest wielka fanką Anety Zając, a spotkanie z aktorką, wspólna rowerowa wycieczka nad Wisłą i rozmowa dodadzą jej otuchy w walce z niełatwą codziennością i będą dla niej źródłem ogromnej radości.

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia przed i po metamorfozie domu w Nowej Wsi! Zobacz, jak zmieni się dom pana Ferdynanda!

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • dobrze widzieć Anetę gdzieś poza Pierwszą miłością (gość)

    Oby więcej takich sytuacji. Np. jakiś film czy inny serial czy nawet program z jej udziałem. Kibicowałam jej i Stefano Terrazzino w Tańcu z gwiazdami i ciągle uważam ich rumbę za jedną z najpiękniejszych w tzg jeśli nawet nie najpiękniejszą i najbardziej przepełnioną emocjami, Jednocześnie w nich obojgu fajne jest to, że nie są celebrytami obecnymi na każdej imprezie. Stefano np. mimo tego, iż ostatnio wycofał się z aktywności medialnej ciągle obecny jest w przestrzeni publicznej choćby za sprawą swoich warsztatów i pokazów tanecznych, koncertów czy nie tak dawno bycia jurorem w konkursie MISS EARTH POLAND 2018.

    05.10.2018 15:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×