"Nasz nowy dom" sezon 12. odcinek 12. Żyli w tragicznych warunkach! Zobacz, jak ekipa programu odmieniła dom rodziny ze Strzałkowa!

W ostatnim odcinku 12. sezonu programu "Nasz nowy dom" poznaliśmy rodzinę ze Strzałkowa. Pani Anna i jej wnuk żyli w tragicznych warunkach, ale ekipie Katarzyny Dowbor udało się wyremontować ich dom. Zobaczcie zdjęcia przed i po metamorfozie!

Multimedia

"Nasz nowy dom" sezon 12. odcinek 12. - co się wydarzyło?

W finale 12. sezonu Katarzyna Dowbor z ekipą programu "Nasz nowy dom" odwiedziła Strzałków - niewielką miejscowość niedaleko Radomska w województwie łódzkim. W jednej czwartej wielorodzinnego budynku mieszka tam pani Anna, która samotnie wychowuje siedemnastoletniego wnuka Marcina.

Metamorfoza domu pana Zbigniewa z Woli Starogrodzkiej! Zobacz zdjęcia PRZED i PO!Zobacz więcej

Mama chłopca nie interesowała się nim a kilka lat temu zmarła. Mimo trudnej sytuacji i ciężkich przeżyć Marcin uczy się, bo chce zostać informatykiem. Warunki w jakich przyszło im tam mieszkać były jednak tragiczne. W pokoju nastolatka nie było światła ani ogrzewania. Babcia spała na starym rozpadającym się fotelu. W kuchni stała dymiąca koza, a wszystkie ściany pokryte były sadzą. Nie było kanalizacji ani łazienki, a toaleta znajdowała się na zewnątrz. Gdyby tego było mało, z dziur w ścianach wystawała słoma.

Budynek wymagał naprawdę radykalnych działań. Jak zmieniło się mieszkanie po remoncie? Zobaczcie zdjęcia przed i po metamorfozie przeprowadzonej przez Katarzynę Dowbor i ekipę programu "Nasz nowy dom"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×