"Nasz nowy dom" sezon 12. odcinek 3. Ekipa odnowiła zrujnowane mieszkanie w Podzamczu. Zobacz zdjęcia przed i po!

W 3. odcinku 12. sezonu programu "Nasz nowy dom" ekipa Katarzyny Dowbor odnowiła całkiem zrujnowane mieszkanie pani Anety, która wychowuje dwie jedenastoletnie dziewczynki. Jak wyszło? Zobacz zdjęcia przed i po metamorfozie!

Multimedia

"Nasz nowy dom" sezon 12. w czwartki o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Bohaterką 3. odcinka była pani Aneta, która wychowuje dwie jedenastoletnie dziewczynki: Oliwkę i Nikolę. Biologiczna mama Oliwki, nie była w stanie wychować córki z powodu choroby alkoholowej. Pani Aneta, choć była samotną matką, błyskawicznie podjęła decyzję o stworzeniu rodziny zastępczej dla siostrzenicy. Dziewczynki wychowują się jak bliźniaczki i bardzo się kochają. Problemem rodziny są warunki mieszkaniowe.

Niezwykła przemiana domu pani Jadwigi! Zobacz, jak teraz mieszka sołtys wsi Opactwo! Zobacz więcej

Pani Aneta i dziewczynki mieszkają w jednopokojowym mieszkaniu wraz babcią i dwoma braćmi kobiety. Przez kilka lat dzielna mama pracowała dodatkowo fizycznie w polu, odkładając każdą złotówkę. Udało jej się w końcu kupić mieszkanie w bloku we wsi, w której teraz mieszkają. Niestety nie ma już pieniędzy na remont. Mieszkanie jest w tragicznym stanie. Zdemolowane podłogi i ściany, brak ogrzewania, niesprawna łazienka. Marzenia o pięknym pokoju dla dziewczynek i własnym wygodnym łóżku wydają się nierealne. Wszystko się zmieniło, gdy do drzwi zapukała Katarzyna Dowbor…

Zobacz, jak zmieniło się mieszkanie pani Anety!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×