"Nasz nowy dom" sezon 12. odcinek 6. Dramat rodziny z Ninkowa. Ekipa programu znowu nie zawiodła! Zobacz zdjęcia!

We wsi Ninków mieszka sześcioosobowa rodzina. Pani Małgorzata wychowuje czworo dzieci i opiekuje się niepełnosprawnym ojcem. Ich dom wymagała gruntownego remontu. Ekipa programu "Nasz nowy dom" jak zwykle nie zawiodła!

Multimedia

"Nasz nowy dom" sezon 12. w czwartki o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Na skraju wsi Ninków w bardzo starym domu mieszka sześcioosobowa rodzina. Pani Małgorzata wychowuje czworo dzieci: czternastoletnią Kingę, trzynastoletniego Kacpra, dziesięcioletniego Krystiana i pięcioletniego Kamila. Pod całodobową opieką pani Małgosi jest też jej tata Bogusław, niepełnosprawny wyniku zawałów i udaru mózgu. Wszystko jest na jej głowie, kilka miesięcy wcześniej w tym samym czasie zmarła jej mama i odszedł mąż.

Wzruszająca historia rodzeństwa z Siestrzenia. Ich dom uratowany!Zobacz więcej

– Chciałabym, żeby chociaż tata był zdrowy – zwierzała się pani Małgorzata. – To jest po prostu za dużo dla mnie – dodaje. Największym marzeniem rodziny był ciepły dom, bo stary piec nie był w stanie ogrzać wszystkich pomieszczeń. W domu nie było łazienki, była zasłaniana kocem… toaleta. Troje najstarszych dzieci spało w pokoju z dziadkiem, a najmłodszy w drugim pomieszczeniu z mamą.

Wszyscy marzyli o chociaż odrobinie prywatności. Konieczna była interwencja ekipy programu "Nasz nowy dom". Maciek i Artur znaleźli nawet przestrzeń na nowe pokoje dla dzieci! Zobacz zdjęcia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×