"Nasz nowy dom" sezon 12. odcinek 7. Bartosz Kurek pomógł spełnić marzenie Mateusza z Gliwic! Jak zmieniło się jego mieszkanie?

Bohaterami 7. odcinka nowego sezonu programu "Nasz nowy dom" była rodzina z Gliwic. Marzenia jednego z nich spełnił najbardziej znany polski siatkarz Bartosz Kurek! Zobacz, jak zmienił się dom bohaterów!

Multimedia

"Nasz nowy dom" sezon 12. w czwartki o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W gliwickiej dzielnicy Łabędy, w parterowym, wielorodzinnym budynku mieszka pani Małgorzata, która samotnie wychowująca wnuka Mateusza. Mateusz ma 17 lat i jest pod jej opieką od tak dawna, że traktuje ją jak matkę i tak właśnie się do niej zwraca: mamo. Kobieta pracuje jako dostawca pizzy a jej największym marzeniem jest zapewnienie wnukowi dobrych warunków do życia i rozwoju. Mateusz jest doskonale zapowiadającym się zawodnikiem siatkówki.

Dramat rodziny z Ninkowa. Ekipa programu znowu nie zawiodła! Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

Niestety ich mieszkanie było w katastrofalnym stanie, jego remont wymagał niewyobrażalnych dla rodziny środków. Wymiany potrzebowały gnijące podłogi, odpadający tynk, niebezpieczna instalacja elektryczna. A to tylko kropla w morzu potrzeb. Ich marzenia mogła spełnić tylko ekipa "Naszego nowego domu". I to nie tylko marzenia o remoncie.

Katarzyna Dowbor, dawniej zapalona siatkarka była zachwycona, że mają z Mateuszem wspólne hobby. W czasie, gdy w mieszkaniu trwał remont postanowiła zorganizować dla chłopca wyjątkowe spotkanie. Gościem specjalnym odcinka był najlepszy siatkarz Europy 2018 i najlepszy zawodnik Mistrzostw Świata 2018 Bartosz Kurek.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×