"Nasz nowy dom" sezon 13. Trwają prace nad nowymi odcinkami programu! Komu tym razem pomoże Katarzyna Dowbor?

Doskonałe wieści dla wszystkich fanów programu "Nasz nowy dom"! Właśnie trwają prace nad 13. sezonem programu, a Katarzyna Dowbor wyruszyła z ekipą w Polskę, aby pomóc najbardziej potrzebującym! Zobaczcie, co wydarzy się w 13. sezonie programu "Nasz nowy dom".

Multimedia

"Nasz nowy dom" sezon 13. już wkrótce!

Jak informuje telewizja Polsat, budowlańcy programu "Nasz nowy dom" pracują w pocie czoła, aby odmienić życie kolejnych bohaterów. Architekci projektują domy, a Katarzyna Dowbor dogląda prac na budowie i opiekuje się rodzinami, które wysyła na wakacje. Efekty do zobaczenia jesienią w Telewizji POLSAT.

Na fotosach z oficjalnego profilu programu "Nasz nowy dom" widać, że ekipa zabrała się ostro do roboty. Podobnie jak w poprzednich sezonach, budowlańcy będą pomagali zarówno rodzinom mieszkającym w domach, jak i tym, które wiodą życie w blokach.

Żyli w tragicznych warunkach! Zobacz, jak ekipa programu odmieniła dom rodziny ze Strzałkowa!Zobacz więcej

W programie nie zabraknie również gości specjalnych, którzy spotkają się z z bohaterami programu. Prace nad 13. sezonem programu nie ustają, ale warto też znaleźć czas na odpoczynek, jak chociażby architekt Martyna Kupczyk, która pokazała się w przepięknej, kolorowej stylizacji. - Woda, kapelusz, kolory i 35 stopni w cieniu!!! Ja to uwielbiam!!! A wszystko się dzieje na planie „Naszego nowego domu” - napisała w swoim poście w mediach społecznościowych.

Zobaczcie zdjęcia z planu 13. sezonu programu "Nasz nowy dom"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×